Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok a legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Chriss025 kérdése:

Szerelmes vagyok a legjobb lány barátomba, hogy mondjam meg neki, hogy mit érzek íránta?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nos, az van,hogy van egy lány akivel barátok vagyunk...Az utobbi időben észre vettem,hogy többet érzek íránta mint barátság.Félek neki megmondani ami érzek íránta, nem szeretném a barátságunkat elveszíteni ha esetleg elútasít.A lány nagyon rendes és kedves velem:) Akárhányszor találkozunk megölel és megpuszil, néha még kézen fogva is megyünk az úton... Kérlek segítsetek. Hogy mondjam meg neki,hogy szerelmes vagyok belé és többet érzek íránta mind barátság...A lány még szoktam nekem mondani,hogy aranyos vagyok,cuki,édes stb... (Elnézést a helyesírási hibákért! Kérlek normális válaszokat írjatok.)

2016. jún. 20. 20:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezek alapján lehet te is bejössz neki (legalabbis én ezt szűrtem le) hany evesek vagytok?
2016. jún. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Üljetek le, és mondd el neki. Beszéljetek, beszéljetek. Lehet, hogy ha nem mondod el neki sosem lesz semmi. Én hasonló helyzetben inkább vártam, és nem lett jó vége. Sok sikert!;)

17/F

2016. jún. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én 14 ő 15 :) Köszi a válaszod:)
2016. jún. 20. 20:20
 4/8 A kérdező kommentje:
2. Köszi:)
2016. jún. 20. 20:21
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne egyből mondd meg..hanem utalj rá pl: van e barátja tetszik e neki valaki stb..
2016. jún. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha szoktatok kézenfogva sétálni, és neki nem tetszenél akkor nem hagyná. Üljetek le egy padra, fogd meg a kezét, karold át, és mondd meg neki! Hajrá
2016. jún. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2016. jún. 21. 15:35
 8/8 anonim válasza:
Hát.. ez attól függ mennyire vagy szerelmes belé. Ha nagyon akkor el kell mondanod neki mert van rá esély hogy ő is így érez(főleg azok alapján amit leírtál) de ha nem annyira akkor inkább ne sodord veszélybe a barátságotokat.
2016. jún. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!