Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti örülnétek ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti örülnétek ilyen ajándéknak?

Figyelt kérdés
Egy rocker, animés lánynak szánom, de nem tudom hogy örülne-e neki. Egy origami rajz. A lap négy sarkán van az arcod elosztva és ha jol hajtod össze akkor ki jön teljesen. A fenti Sorok alapján ha valaki magára ismer az irja le legyenszives a véleményét. 15\F

2016. jún. 21. 22:23
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Ne haragudj ez tényleg kreatív ötlet, de én nem akarnám magamat nézegetni. De szerintem nagyon örülne a kedvenc animéből egy rajznak,poszternak vagy ilyesminek 18/L
2016. jún. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
57%
Én örülnék neki, szeretem a kreatív, kézzel készített ajándékokat.:3
2016. jún. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem se az ő arca legyen rajta, inkább a tiéd :D..
2016. jún. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%
Jó ötlet, de szerintem se az ő arcát rakd rá, inkább a kedvenc animekarakterét, vagy ilyesmi.
2016. jún. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Egy rocker aki animés, a leges legjobb szívvel rendelkezik. Mindennek örül, és ha ezt adod neki, a 2 kezed munkáját... hát sírni fog otthon örömében! :D
2016. jún. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon tuti,én biztos örülnék!
2016. jún. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nagyon tetszik az ötlet, nekem talán még az is bejönne ha a saját portrém lenne rajta.
2016. jún. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
En csak animes vagyok viszont szerintem en is nagyon urulnek neki! Azonban lehet hogy valoban jobb lenne ha a sajt arcodat raknad ra vagy a kedvenc anime karaterenek az arcat. Viszont ez egy nagyon jo otlet es latszodik h valoban szereted ha ilyeneken torod a fejed egy szal rosza meg a csoki kombo helyett.
2016. aug. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 $pumika$ ***** válasza:
akkor már legyen fele fele. fél arca a tiéd másik fele az övé xd nekem tetszene :D
2016. aug. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

De aranyos, én örülnék neki.

Amit az utolsó írt, szerintem is jó ötlet ^^

2016. aug. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!