Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk ti milyen ajándéknak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti milyen ajándéknak örülnétek ilyen esetben?

Figyelt kérdés
December leszünk együtt 3 hónapja,és ennyi idő alatt nem nagyon tudjuk egymást megismerni mert távkapcsolatban vagyunk és csak hétvégente találkozunk a suli miatt. Valami személyes ajándékra gondoltam ami hasznos,és nem porfogó meg szivecskés ócskaság :D Ha segít akkor szeret kondizni,meg régen focizott. Próbáltam már kipuhatolózni hogy minek örülne de nem kaptam érteles választ. 15/L
2015. nov. 18. 08:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
41%
Annak biztosan örülne ha megdughatna.
2015. nov. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
41%

Ha már kondizik:


[link]


:)

2015. nov. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
41%

Szexnek,ajándékot bárkitől és bármikor kaphat,de a távkapcsolat miatt sokkal jobban örülne a kis testednek.


23/L

2015. nov. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
78%

Undorítóak vagytok, hogy egy 15 éves lánynak ilyent tanácsoltok, hol tart a világ... Majd lefekszik vele ha úgy érzi, hogy itt az ideje. Mellesleg #3 "szexet" is kaphat bárkitől mivel ilyenekkel van tele a világ mint te.


A kérdésre reagálva. Ha csak kondizni és focizni szeret akkor eléggé leszűkült a kör. Biztos vannak mellette olyan hobbijai amikről nem is gondolod, hogy fontos neki. Ha nincs akkor valami ötletes pólót ajánlanék amit akár kondizáshoz is felvehet vagy a kedvenc focistájának a mezét. De mindenki másnak örül. Lehet az is elég lenne ha vennél neki egy zacskó rizst lehet a pólónak se örülne kitudja :D

2015. nov. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Miért lennénk undorítóak ettől?:) Itt tart a világ, sokáig én sem tanácsoltam volna ilyet, de nem lehet görcsösen ragaszkodni a régi "szokásokhoz", a régi társadalmi elvárásokhoz, mert már nem "abban" a világban élünk, mint ami évtizedekkel előbb volt, ennek van előnye és hátránya is, attól még, hogy te ezzel nem értesz egyet vagy csak szimplán nem tudod elfogadni, attól még nem lesz máshogy.Ha meg igazán szívügyed lenne ez, akkor tennél érte valamit :)
2015. nov. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem kell semmit sem ajándékozni, 3 hónapra, az semmi.

De egyébként az lenne az ajándék, ha találkozhatnátok és együtt tölthetnétek az időt, mivel távkapcsolatban vagytok.

Ha nem porfogót akarsz, akkor legyen egy jó könyv, olyan témában, ami érdekli. Vagy süss neki valamit, amit szeret.

2015. nov. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
No azért ne essünk át a ló túlsó oldalára. Nem kell ragaszkodni a régi szokásokhoz, se ahhoz, hogy csak házasság után feküdjön le két ember de biztatni se kell a másikat mert ezzel csak azt az érzetet kelted benne, hogy kevesebb mint azok akik már 12 évesen elvesztették az ártatlanságukat. Ha 15 évesen akar lefeküdni a barátjával feküdjön az se kizárt, hogy ez nem történt meg viszont abban az esetben az nem ajándék de, hogy ilyent írni, hogy ajándékot mástól is kaphat az úgy se ér semmit. Ez a legalja. :)
2015. nov. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mondjuk egy súlyemelő övet vagy egy kesztyüt akkor nem lesz börkeményedéses a keze
2015. nov. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Amikor 3 és fél hónaposak voltunk akkor volt a névnapom, párom nekem egy bőrkarkötőt készített. Egy cipésztől vett egy kevés bőrt, meg hobbi boltba egy fém kapcsot. Azóta 2 és fél év telt el, és mindig rajtam van. Szerintem remek ajándék volt, mert bár soha nem voltam nagy ékszeres, de egy bőr karkötő jól mutat egy fiún. Én kollégista voltam, így nekünk is csak a hétvége volt hogy találkozzunk, szóval pluszban jó volt, hogy van nálam valami amit tőle kaptam azért mert szeret és bármikor nálam lehet.
2015. nov. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy ilyen sokan írtatok. :) Még nem szeretnék ilyen rövid ismerettség utá az ágyában kikötni,ha szeret akkor tud várni rám
2015. nov. 18. 15:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!