Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogy beszéltétek meg, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy beszéltétek meg, hogy kiteszitek a facebook-ra hogy kapcsolatban vagytok egymással?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel nagyon úgy néz ki, hogy összejövünk. Szeretném, ha felvállalná, hogy együtt vagyunk, ezért jól esne ha a facebookon is fel lenne tüntetve ez. De nem akarom csak úgy fogni magam és kitenni a kérdezése nélkül, lehet nem is akarna felvállalni...

Szóval ti megbeszéltétek a friss párotokkal, hogy feltüntetitek fadebookon is hogy együtt vagytok, vagy csak kitettétek szó nélkül, ő pedig "megerősítette" ott a kapcsolatot?



Tudom, nem minden a facebook, és nem az a fontos hogy ott "mutogassuk" hogy együtt vagyunk, de nekem nagyon jól esne ha felvállalna, akkor tényleg azt érezném, hogy nem titkolja senki elől a kapcsolatunkat.



2016. jún. 21. 23:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A felvállalás nem itt kezdődik, hanem ott, hogy bemutat a barátainak meg a szüleinek. Ez a facebookos dolog nekem annyira mű.
2016. jún. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a barátommal megbeszéltem, hogy kirakom, de mi akkor már együtt voltunk egy pár hónapja.
2016. jún. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
45%

Hát én nem értem ez nálad, hogy működik, de én a volt pasimmal abban a percben leszedettem. (Komolyan abban a másodpercben írtam neki este 11kor, hogy na ezt innen tipli.)

Nem azért, mert nem szerettem, hanem mert kényelmetlenül érzem magam tőle. Gondold át, hogy lehet a barátod is így érezné magát.

Plusz nálunk még az a szokás terjedt el, hogy ha ki is rakjuk (és nem rakjuk ki) akkor minimum 2-3 hónap után.

2016. jún. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
58%
first world problems. tudod mit, ha nem akarja kitenni, szakíts vele!!
2016. jún. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem kell megbeszélni. Ha ki akarod tenni, tedd és ő vagy elfogadja, vagy elmondja, hogy szerinte nem kéne. Egyébként szerintem ez hülyeség, nálunk senki nem teszi ki. Régen barátom kitette, elfogadtam, de ma már nem tenném. Nem kell, hogy Facebookon fent legyen, az már olyan "mű".
2016. jún. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!