Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Tudtok-e olyan fórumok megtalá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok-e olyan fórumok megtalálásában segíteni, amelyen keresztül idősebb nő - fiatalabb férfi kapcsolatban élők tagjai beszélgethetnek egymással?

Figyelt kérdés
Mivel ez a honlap nem ismerkedésre való, ezért itt nem lehet ilyen fórumot kezdeményezni. De bizonyára van máshol, ami működik. Régóta szeretnék olyan párokkal megismerkedni, beszélgetni, részben kíváncsiságból, részben tapasztalatok megismerése céljából, akik stabil, jól működő kapcsolatban élnek úgy, hogy a nő (olyan 5-12 évvel) idősebb - mivel magam is ilyen kapcsolatban (házasságban) élek. Nagyon régóta keresek ilyen embereket, mert jól esne velük beszélgetni. HA itt nem is, de azt bizonyosan szabad megkérdezni, hogy ismertek-e valahol a neten olyan fórumokat, amely jelenleg is működik, és amelyen keresztül meg lehet ismerni ilyen párokat?

2016. máj. 19. 09:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Itt is vannak bőven, én már többekkel beszélgettem privátban. Az viszont nagy kérdés, hogy miért olyan fontos ez neked? Személyes tapasztalatom, hogy kb. 3 mondattal el lehet intézni, hogy miben "más" az ilyen típusú kapcsolat, és inkább megélni kell, nem elemezgetni. Ha valami gond van a kapcsolatban, az NEM a korkülönbségből fakad.
2016. máj. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
+1
2016. máj. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én 8 évvel vagyok fiatalabb a páromnál. Érződik, hogy még kissé gyerek, sokszor komolytalan, de ez idővel változni fog. Nem bántam meg a kapcsolatot, mert néhány ilyen botlást eltekintve jó a kapcsolatunk, ezek meg változnak, ahogy kikerül a nagy betűs életbe.


Nálunk ennyi a probléma, hisz gyereket egyikünk sem akar, az életcéljaink is egyeznek. Pontosan miről szeretnél beszélgetni?


26/N

2016. máj. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#3-as vagyok, elírtam: én vagyok 8 évvel idősebb, párom a fiatalabb.
2016. máj. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Legtöbb barátnőm korosabb volt.
2016. júl. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!