Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, vettétek már el srác...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, vettétek már el srác szüzességét, úgy, hogy ti már nem voltatok szüzek?

Figyelt kérdés

Hogy történt?

Alkalmi volt, vagy kapcsolat?

Mikor tudtátok meg, hogy szűz a srác és mit szóltatok hozzá?

Hány évesek voltatok és mennyi a srác?

Hányadik partneretek volt?

Ha több ilyen eset volt, akkor azt is írjátok ;)



2016. jún. 22. 10:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
9%
A férfiaknak/fiúknak nincs "szüzességük"...
2016. jún. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Kapcsolat volt. Jártunk már egy ideje, amikor épp náluk voltunk, a szobájában szeretgettük egymást és tovább is mentünk.

Előtte szólt, hogy neki ez lesz az első.

Ő 16, én 20.

2. partner volt

Ő volt az egyetlen, akinek elvettem a szüzességét. Nekem nagyon jó érzés volt. Örültem, hogy én lehettem neki az első. Amikor vége lett a kapcsolatnak, utána is kapcsolatban maradtunk. Ez valahogy örökre összeköt minket.

2016. jún. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
15%
Szerintem ez rossz kategória :O
2016. jún. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
45%

Kèt sràcnak voltam èn az első!

Itt az oldalon ismertem meg mindkettőjüket!

Mielött talàlkoztunk volna nagyon sokat beszèlgettünk,mindkèt sràccal,aztàn szòbajött a tali!


Mondhatni alkalmi volt mindkettő..

Jàrni nem jàrtam eggyik fiùval sem,de mindkettőjükkel többször is voltam!


16 ès 23 èvesek voltak akkor,èn meg 21!

A 16 èves sràc azthiszem hogy az első talin mondta,hogy mèg nem volt lànnyal!

Nàla különösebbkèppen nem lepődtem meg,koràbòl adòdòan sem meg fèlènkebb is volt..

Idősebb fiù meglelett rendesen..

Nem gondoltam volna,ès nem csak a kora miatt..

Ahogy beszèlgettünk teljesen az jött le nekem ,hogy màr van tapasztalata..


Az idősebbik sràc volt nekem a màsodik,a fiatalabbik a hatodik..


A 23 èvessel koliban volt az első, a 16 èvessel meg a szabadban!


A fiatalabbikkal azòta is beszèlőviszonyban vagyunk! :)


22/l

2016. jún. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%
Huha 4# igazi mazlistak a sracok akkor :D hany privit kaptal? :D foleg a fiatalabbat irigylem hogy idosebbel vesztette el :D
2016. jún. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
70%
#4: Légyszi, mondd,hogy nem vagy magadra büszke, mert elég gázul viselkedtél....
2016. jún. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
46%
Szerintem semmi kivetnivaló nincs a 4.be !! Nem csinált semmi rosszat! Nekem pl vágyam hogy egy idosebbelcsináljam és a szabdban az ahw maga az álom 18/F
2016. júl. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
89%
Kapcsolatban voltunk. Mikor elösször megláttam már akkor tudtam ránézésre. Nem zavart, inkább tetszett. Mind ketten 18 évesek voltunk. A 2. Volt.
2016. aug. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
92%
A gyámhivatal már arra a kis időre nálunk helyezte el, szóval egy fedél alatt éltünk már kb.3 hónapja és hát ez idő alatt már több lett köztünk mint barátság, de még nem jártunk. Valamit kért tőlem és hálából megcsókolt és hát pont a hálóban voltunk és hát akkor történt meg. Utána tudtam meg hogy ő még nem csinálta.Nem gondoltam hogy neki ez volt az első először el se akartam neki hinni. Mindketten 17 évesek voltunk. Ő nekem 3. partnerem volt, de az előtte lévő 2 már nem volt akkor "szűz".
2016. aug. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem is már elvehetné valaki :(((
2016. okt. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!