Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, hány srácnak vettétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hány srácnak vettétek már el s szüzességét? Hányadik partnereitek voltak és hány évesek voltatok, mennyi a srác? Milyen volt az első szex? Megbántátok, hogy elvettétek nekik?

Figyelt kérdés
2016. jún. 16. 12:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Szűzek voltunk mindketten. 19 évesek. Maradjunk annyiban, hogy a párom egy éve nem tudta teljesen kigyomlálni belőlem azokat a gátlásokat, amiket az exem okozott.
2016. jún. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%

Egynek vettem el.17 voltam,ő 18,elsők egymásnak.Szerelmesek voltunk,nem bántam meg semmit,tökéletes első partner volt nekem is,gyengéd és türelmes :)


20L

2016. jún. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
Egynek, most is ő a párom. Mindketten elsők voltunk egymásnak és 19 évesek. Nagyon türelmes volt, így nekem pozitív élményként maradt meg. Nem bántam meg azt sem, hogy megtettük, és azt sem, hogy vártam rá :)
2016. jún. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
61%

22 éves voltam szűz. Párom 25 szűz. Nem bántam meg.

Aztán a szomszéd sráccal lefeküdtem egy buliban, részegen. 26 voltam ő 23 aztán pár napra rá mentem bocsánatot kérni tőle, akkor mondta mi van, és utána lefeküdtem vele, de józanul és úgy hogy neki különleges legyen.

A harmadik ilyen srác haverom barátja volt. A haver egy kefegép, a srác meg tök az ellentéte. Annyira mimóza volt, hogy úgy kellett kifurmányoskodnom belőle egy vallomást. Aztán elmondtam neki, hogy részemről a szüzesség nem akadály.27 évesek voltunk mindketten.

2016. jún. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%
Egynek, most is ő a szerelmem. Nekem előtte egy partnerem volt. Nem bántam meg, hogy elvettem a szüzességét, nagyon izgult de jó volt. Azóta isteni vele a szex, minden pillanatát imádom. Remélem ő lesz a férjem :)
2016. jún. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
56%
Egynek, én 14, ő 13. Mindkettőnknek első partner. Túl korai volt. Öt évvel később még próbálom kiheverni.
2016. jún. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
71%
Egynek. Mindkettőnknek az első volt, én 21, ő 23 volt akkor. Azóta is együtt vagyunk.
2016. jún. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
20%
Egy srácjak, ő második volt nekem, én 21, ő 25 volt. Nem bántam meg, nagyon jó volt, összeszoktunk hamar a kezdeti kísérletezések után, igazából én is vele tanultam meg a dolgolat, az egymásra figyelést. Azóta is együtt vagyunk.
2016. szept. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
44%

Két srácnak.

Első:

- 1. partnerem volt

- 18 évesek voltunk mindketten

- kicsit fájt, kicsit jó volt, semmi meglepő

- nem bántam meg

Második:

- 2. partnerem volt

- én 20 voltam, ő 19

- picit bénázós, semmi meglepő

- nem bántam meg, hogy elvettem neki, de azt igen, hogy együtt voltam vele

2016. szept. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Első kapcsolatomban, én 17.. Ő 19! Azt nem ! :D
2016. okt. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!