Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiú a suliban aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú a suliban aki mindig bunkó velem. Sose beszéltünk vagy csak alig. Miért bunkó velem?

Figyelt kérdés
2016. jún. 22. 13:12
 1/10 A kérdező kommentje:
Egy osztályba járunk.
2016. jún. 22. 13:15
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert ilyen a természete. :(.. Vannak bunó emberek és vannak kedves, aranyos és jószívű emberek is :3
2016. jún. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mással kedves csak velem bunkó.
2016. jún. 22. 13:29
 4/10 likebike ***** válasza:
0%
Akar tőled valamit,nagyon úgy tűnik.
2016. jún. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
53%
XD ha a pasi bunkó, akkor akar tőled valamit :O Ez vicces.. Nah mindegy a fő, hogy fejlődik a világ :D
2016. jún. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Akkor kérdezzem meg tőle hogy miért viselkedik így?
2016. jún. 22. 13:46
 7/10 anonim ***** válasza:
szerintem ne foglalkozz vele, egyszerűen csak kerüld el. Ha nagyonnagyon bánt megkérdezheted tőle, de valószínűleg nem fog rendes választ adni.
2016. jún. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Leragadt az ovis szinten :/ en is ilyen vagyok! Rakerdezhetsz de ertelmes valaszt nem adna. En sem adnek mert neha meg magamnak is felek bevallani nem meghogy a csajnak. Itasd le akkor megered magatol is a nyelve ugyszoktam en is normalis lenni olyan lanyokkal akikkel altalaban bunko vagyok!


De vigyazz az is lehet hogy nem bir teged valami miatt! Akkor is megkerdezheted ha nagyon tudni akarod ... Remelem segitettem

2016. jún. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 likebike ***** válasza:
#5 Szerinted miért csak vele bunkó és a többiekkel kedves?Mert ovis szinten van és azt hiszi,hogy ezzel felhívhatja magára a lány figyelmét.Te még nem láttál olyat,hogy egy fiú megcsapja egy lány seggét,húzogatja a haját,csak azért,hogy felfigyeljen rá?Igen,gyerekes módszer,de sok ilyen van.Sajnos.Így akar menőnek tűnni,majd rájön,hogy ez nem ér semmit.És igen,ez tényleg vicces,fejlődik a világ!
2016. jún. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 likebike ***** válasza:
Ezeket a bunkóságokat azért csinálja,ahogy a 8-as mondta,mert fél bevallani az érzéseit.Alig beszéltek,mégis miért utálná csak őt?Szóval itt 99% biztos,hogy többről van szó,mint holmi kicsinyes előítéletről.
2016. jún. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!