Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiú a suliban felettem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú a suliban felettem jár osztályba és nekem tetszik de nem tudom hogy mit csináljak mert még nem is beszéltünk? (továbbiak lent)

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy írjak e neki mert félek hogy nem ír vissza. A vendégek és akkor suliba is csak hülyét csinálok magamból rajtam félek ettől. Aki tud az kérem segítsen.
2016. febr. 8. 19:07
 1/5 anonim válasza:
Irj ra nyugodtan:) nem kell ettol felned csak kezdj egy beszelgetni vele
2016. febr. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Hát keresd a társaságát! :) nem azt mondom , hogy menj oda hozzá és random kezdj el vele beszélgetni , mert az így elég átlátható ..!! Hanem sétálj el előtte többször , menj "véletlen" neki ..utána kérj bocsánatot és mosolyogj rá , ha már szemben álltok egymással pl . megdícsérheted valamilyét (pl. de király a felsőd ) ....azaz próbálj a közelébe kerülni ! Légy vicces , az mindig bejön a fiuknak ..! Ha olyan "vagány vagyok , ne szólj hozzám " stílusu és elkezd veled flegmázni , akkor vedd poénra az ügyet ! Ne kapd fel a vizet és rohanj el hanem viszonozd a bunkóságát ..tudom hogy ez így furánk hangzik , de bevállhat !! :)
2016. febr. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) remélem beválik: ))
2016. febr. 8. 21:31
 4/5 A kérdező kommentje:
Ha valaki tud segítsen! :))))
2016. febr. 9. 18:29
 5/5 A kérdező kommentje:
Ha valaki tud segítsen segitsen! :))))
2016. febr. 9. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!