Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha csak fb tudom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha csak fb tudom elérni?

Figyelt kérdés

Mármint, az h találkozunk rendesen(akkor elhívnám) szóba sem jöhet, mert nyáron nem tudom hol találkoznánk, mármint úgy h összefutunk, ugyan abban a városban élünk, de azért 0,1% az esélye h osszefutunk. A nevét tudom.

Egyszer találkoztunk, akkor is csocsóztunk.

Hogy hívjam el? Fb-n? Írjak rá?

Megtudnám szerezni h hol lakik, de szerintem úgy megijedne, ha beállítanék hozzá h szia, h instant el sem jönne randizni:D


Ötletet kérhetek? :)


2016. jún. 23. 00:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Korod? :3
2016. jún. 23. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Menj és kopogj be, jó lesz. ;)
2016. jún. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1# 18 vagyok.

2# Ez legutóbb sem működött, sajna ezért félek ettől a módszertől. Egyébként egy ilyen visszafogott lánykáról van szó, félénk, ezért nem állítok be hozzá csak így random.

2016. jún. 23. 00:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!