Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit akar elérni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit akar elérni ezzel ez a 12 éves lány? 15/F

Figyelt kérdés
A lényeg, hogy nagyon gyakran velem akar lenni, és hív sok helyre, stb, ha pedig nem akarok, akkor addig könyörög, amíg bele nem egyezek.. Amikor vele vagyok, akkor is csinál, és mond sok szokatlan, és érdekes dolgot, ezeket inkább privátban írnám le, aki akarja, az szóljon, és megírom neki..
2016. ápr. 10. 18:43
1 2
 1/11 anonim válasza:
Ugyanilyen korúak vagyunk pont mi is azzal a fiúval akivel szoktam beszélgetni.Igaz nem találkozunk gyakran,csak suli után látom,köszönünk egymásnak,és rengeteget chatelünk. pl.nemrég sétáltunk egyet.Szóval lehet hogy tudok segíteni a témában.:3 Írj!
2016. ápr. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szerintem... lehet h kicsit "szerelmes" beléd. Bár mivel 12 éves, így még nem elégé érett ahhoz, hogy ezt pontosan feltudja mérni, mármint h tudja -e h mit érez. Megeshet, hogy mint barátként tekint rád, bár kicsit azért furi, ahogy ez leírtad nagyon úgy tűnik h "rád van kattanva" De ettől függetlenül szerintem nem gondolja komolyan.


16l

2016. ápr. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem tetszel neki de ha gondolod írhatsz privátot hogy miket mondd
2016. ápr. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem is írhatsz 😊
2016. ápr. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Írj privátba.
2016. ápr. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Megirhatod nekem:)
2016. ápr. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Mennyire érett a lány? Külsőre nagyon gyerekes, fejletlen? Vagy egészen fejlett, divatos, normális?
2016. ápr. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Irhatsz;)
2016. ápr. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Meg van rá a lehetőség hogy szerelmes beléd. de lehet hogy egy bátyj alakot lát benned. Írj! :)
2016. ápr. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Megírhatod nekem is.
2016. ápr. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!