Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 1. honapfordulora nem vettem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1. honapfordulora nem vettem semmit a baratomnak de en kaptam egy rozsat es ezt mondta a haverjanak?

Figyelt kérdés

Tapasztalatlan vagyok mert volt egy baratom de nem voltunk egyutt egy honapot se.

Ezert kerdezgettem par baratnomet hogy ok ezt hogy gondoljat, van aki minden honapban vesz vmit a baratjanak van aki pedig azt mondta hogy a fiu vehet viragot a lanynak de a lanynak nem feltetlen kell.

Igy en nem vettem semmit es nem is gondoltam hogy kapni fogok.

De ma beszelgettem egy havejanak a baratnojevel es mondta hogy beszeltek errol es nem az hogy rosszulesett neki de megjegyezte..

Most annyira buntudatom van.

Szerintetek is gaz vagyok? Kellett volna vmi venni?

15/L es 17/F


2016. jún. 23. 01:36
 1/8 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem aranyos, hogy így aggódsz ezen :D.. Először is nyugi, majd ha találkoztok, akkor ugorj a nyakába adj egy csókot a nyakára és mondd, hogy ne haragudj, hogy leptelek meg :).. Biztosan örülni fog ennek :3 még jobban, mint egy virágnak :3 Ha meg nem, akkor rabold és addig kínozd míg a te nevedet nem ordítja csak és akkor biztosan tudni fogod, hogy szeret téged..

17F

2016. jún. 23. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

De mar 5 napja kaptam a viragot es ezt csak most tudtam meg hogy furcsalta kicsit hogy nem kapott semmit.

Ennyi ido utan kerjek bocsanatot? Vagy inkabb hagyjam az egeszet es majd a kovire vegyek vmit?

2016. jún. 23. 01:46
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor hagyjad :D, majd veszel neki máskor :3, ha jó srác, akkor elfelejti, mondjuk az taplóság, hogy emlegeti.. Noh de mindegy is :D.. Fő a szeretet nem.. Végül is olyan drága egy száll rózsa, hogy a párodnak panaszkodnia kell érte.. Remélem érted az iróniát :D,, Hagy!
2016. jún. 23. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
*hagyd
2016. jún. 23. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%

Én nem vettem semmit sem az ex barátnőimnek az első hónap fordulóra. Hülyeség, ennyi erővel akkor lehetne minden hónapban.

Komoly emberek: Évfordulót, max féléves évfordulót(az elején), névnapot, szülinapot tartják, illetve a többi csak random jön.

2016. jún. 23. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hülyeség ez a havonta valami ajándék...

Én félévnél szoktam aztán évente....mondjuk érthető, hogy megjegyezte...kb 1 éve a volt nőmnek vettem 6 szál rózsát...7500ft volt :D

Szóval igen..virágot soha többé.

2016. jún. 23. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a baratnok helyett a baratoddal kellett volna egyeztetni, hogy legyen-e ajandekozas. Meg nem art letisztazni, milyen unnepeket, alkalmakat vesztek figyelembe.
2016. jún. 23. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

őőő mi sem szoktunk ilyesmit xd

megjegyezzük hogy x hónapja együtt vagyunk milyen happy de attól még szeretjük egymást hogy nem ünneplünk hónapfordulót :D

majd évfordulóra :D

16/f 16/l

2016. jún. 24. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!