Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok titeket mennyire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok titeket mennyire zavarna ha barátotok telefonjába (képei között) más lányokrol bikinis képek, lábairól, melltartód kép azzal a magyarázattal, hogy csak a haverjának küldte meg ugymond "uzletel" a kepekkel?

Figyelt kérdés

2016. jún. 13. 19:37
 1/5 A kérdező kommentje:
Legjobban az zavar, hogy én ismerem ezeket a lányokat es joba is vagyok valamennyire veluk.
2016. jún. 13. 19:41
 2/5 anonim ***** válasza:
Én azért kicsit ki lennék akadva, mert miután elküldte a havejának azután igazán kitörölhetné...
2016. jún. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
akkor meg főleg
2016. jún. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sztem ne foglalkozz vele.
2016. jún. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát fiúként mondom, hogy barátnő mellett nincsenek más csajokról képek a telomon, sosem voltak. Ő mit szolna ha félmeztelen pasi ismerősökkel lenne tele a telod. Gondolom nem dijazná. Ha meg akarod győzni az igazadrol a párod, mindig érvelj forditott szituval. Az üzletelés alatt nem értem mit kell érteni. Hogy lehet ismerős csajok képével üzletelni. Nyilván én sem vagyok vak, meglátom a jó nőket, de az erősebb egy kategoriával, ha ismerős csajok képeit nézegetem, meg küldözgetem haveroknak. Rakj fel pár képet a telodra, egy két joképű srácról, aztán ha nem zavarja, akkor rendben van, ha zavarja, akkor meg mondjad neki, hogy törlöd, meg nem lesz a tieden se, ha az övén se. Én mindenesetre nem hinném el a fnet leírtakat, Szingliként még tudok oan fiukat, akiknek alaptopján, meg teloján más csajokrol volt kép, akár a sajátmon is, de ha van barátnője a fiuknak, akkor sztm helytelen, ha van. Mivel akkor küldözgetnek a csajok ien képeket, ha valakivel ismerkednek. Ha beindul a "szűrés" :D . Szóval sztm kábít ezzel a dumával a pasid.
2016. jún. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!