Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúk szeretik a kistermetű...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk szeretik a kistermetű lányokat?

Figyelt kérdés

Az osztályban a fiúk álltalában az alacsonyságom és/vagy a vékonyságom miatt piszkáltak.


Válaszokat köszönöm ^^



2016. jún. 23. 19:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
Én nem nagyon:O
2016. jún. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
84%

A 160 alatti csajok nagyon cukik :)

Nekem tökéletes barátnő lenne :)

2016. jún. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%

Igen szeretik! Mindenki őket imádja *-* e van :D..

De én a magasakat is szeretem .-., meg az átlagosakat is .-.

2016. jún. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%

igen szintem minden fiu legalabbis a tobbsege a kistermetu lanyokat szereti..vmifele vedelmezo oszton kapcsol be ilyenkor naluk.

meg az egy kellemesebb latvany mint egy egimeszeloé..a fiuk a cuki a lanyokat szeretik igy az alacsonysag csak plusz pont szeritnem.

2016. jún. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
189cm vagyok de imádom ha a lány pici, olyan cuki hatást kelt:D de a nekem egyébként nem számít milyen magas, ésszerű határokon belül 17/f
2016. jún. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 October15 ***** válasza:
100%

Aranyosak.. húg feeling.

Mint nő [vagyis hát esetetekben még bőven lány] engem annyira nem fogtak meg.. aztán ahogy vénülök egyre jobban kezdenek bejönni. :D Mondjuk egyik szaktársamra konkrétan azt hittem, hogy valakinek a húga.. :D

2016. jún. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én igen.
2016. jún. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Van egy lány, akinél különböző indokokból már semmi esélyem, de még mindig szeretem (de a barátom), és szoktam piszkálni az alacsonyságával játékból :D

Pedig az a szexepilje :$

2016. jún. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is 155 centi vagyok, de csak annyit érek el, hogym indenki lecukiz és ölelget. Kicsit olyan, mintha senki se venne komolyan. :)


16/L

2016. jún. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

#8: Hát igen.... :DDDDDD


Van egy osztály társam ,akinek bejövös vagyok és nekem is az (szívesen "meglovagoltatnám" ;) ) és nagyon alacsony ,én meg magas vagyok. Szoktuk heccelni egymás ,viccből. Volt olyan ,hogy kezdődött egy óra és úgy szóltam hozzá ,hogy "kiscsaj".... két akkora sallert lekevert nekem egymás után. Na igen... :DD

2016. jún. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!