Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek vannak veletlenek?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek vannak veletlenek? Vagy minden okkal tortenik?

Figyelt kérdés
2016. jún. 23. 20:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetnének véletlenek?:$
2016. jún. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem vannak.
2016. jún. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 zóna_pocok ***** válasza:
Szerintem semmi nem okkal tortenik, csak probalunk mindennek valami okot talalni. Illetve, (sztem) nem azert tortennek a dolgok hogy tanuljal belole, hanem veletlenul igy hozza az elet, te pedig vagy talasz benne valami tanulsagot es bolcsulsz, vagy elmesz mellette. En igy latom, mas meg pont forditva, de sosem derul ki melyik igaz ugyse :)
2016. jún. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
mi is akkor az a veletlen ? ha vmi megtortenik annak nem vmi oka kell h legyen? pl megbotlok az egy ko miatt vagy csak a figyelmetlensegem miatt volt.
2016. jún. 23. 20:40
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Vannak!! Az hülyeség, hogy azért esett le „véletlen” a váza és tört össze, hogy apád elfenekeljen és ezáltal az élet megtanítson arra, hogy figyelj a környezetedre.. De mindenki azt hisz, amit szeretne, igazából sokat lehetne erről beszélni .-.
2016. jún. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Minden okkal ,de nem tudatosan.
2016. jún. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
h nem tudatosan?
2016. jún. 23. 20:42
 8/12 zóna_pocok ***** válasza:
Ugy veletlen, hogy nem szandekosan, nem tudatosan, de persze minden okozatnak vagy egy oka amiert tortenik. Ha megbotlasz az utcan es elesel akkor annak az az oka hogy figyelmetlen voltal. Ebbol leszurheted azt hogy az elet direkt hozta igy hogy legkozelebb jobban figyelj, de gondolkodhatsz ugy is, hogy megtortent es legkozelebb jobban figyelsz, de az hogy ezen elgondolaz az mar a te dontesed, nem az elet hozte igy direkt ezzel a szandekkal.
2016. jún. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 zóna_pocok ***** válasza:
bocs az elirasokert, telorol vagyok
2016. jún. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

az elet h hozhatta volna azt h eless? en abban hiszek h nincs abszolult veletlen. kell egy oknak lenni vagymaskulonben nem tudja az emberi agy elfogadni h mi miert is tortent..az az ok vkinek a elet a veletlen a sors

en csak egy logikus valaszt keresek es ilyenekbe nem tudok hinni :D

semmi baj :)

2016. jún. 23. 20:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!