Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan torténik meg a lázmeres...

Hogyan torténik meg a lázmeres babáknál?

Figyelt kérdés
hogyn méritek a lázat a babáknak,hogy pontos legyen

#pontos lázmérés #popoban torténik
2016. jún. 23. 08:54
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
Fenekében
2016. jún. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
én is a fenekében mértem (ebből le kell vonni fél fokot), illetve vettünk egy jó kis digitális fül-és homlokmérőt, most már azt használom, egyszerűbb és szerintem olyan mindegy akár fél fok is. "bekalibráltam" egyébként, meleg vízbe tettem sima hőmérőt meg ezt és mindkettő ugyanazt mutatta. Szóval nem izgatom magam túlságosan ezen, főleg éjszaka jó, hogy nem kell a babát nyúznom, csak a füléhez tartom és két másodperc alatt megvan. A nagyobbik gyereknél meg szintén egyszerű, mint kivárni míg a hóna alatt leméri a hagyományos. (3 éves és 5 hósak)
2016. jún. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%
Sosem mértem fenékben, csakis hónaljban. Én erre képtelen voltam. Nem vagyok alapvetően nyekergős, de ezt nem voltam képes megcsinálni.
2016. jún. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
39%

popsiban, amíg hagyta.


olyan 1,5-2 éves kora óta hónaljban.

2016. jún. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindig digitális fülhőmérőt használtam.
2016. jún. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!