Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítség! Hogyan hívjak el...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Hogyan hívjak el egy fiút egy találkozóra?

Figyelt kérdés
Tetszik egy srác és nagyon szeretnék vele találkozni, de nem tudom hogy tudnám úgy csinálni, hogy ne értse félre. És még valami..ti fiúk ti hogyan reagálnátok ha egy lány így elhívna titeket?

2016. jún. 25. 16:03
1 2
 1/12 October15 ***** válasza:

Ez túlságosan is magas labda. :D Figyelj és tanulj, jegyzetelni ér! XD


https://www.youtube.com/watch?v=ufy9meWXoXw

2016. jún. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Huu én oda lennék. Amugy nem nehéz beszélgetsz vele és mondod neki hogy "amugy nem lenne kedved eljönni Xy helyre :3"

Xy=fagyizni,MAGYAR MECCSRE HOLNAP!!!, pizzázni,sportolni stb

2016. jún. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 October15 ***** válasza:
2.: Ha te találsz olyan csajt aki Magyar-Belgára akarja elhívni első randira a pasit akkor szólj nekem is.. XD
2016. jún. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
#3 De ezért minden pasi oda lenne xDD amúgy az ország tele van ilyen kivetítő helyekkel ahol vetítik és ott jó a hangulat oda gondoltam :3
2016. jún. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Te sehogy.

Nem a te feladatod.

2016. jún. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Már eléggé mindegy:D már elhívtam és fogunk találkozni
2016. jún. 26. 18:26
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

#6: Akkor már mindegy....

Én nem szeretem az ilyen pasizós nyálcsorgatós lányokat (ha ilyen vagy,ha nem, ebből úgyis az jön le). Remélem ő se :)

A lányokba kell(ene) annyi tartás, hogy ne ő tegye meg az első lépést. Mert ez elég gáz.

2016. jún. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm most sokkal jobban érzem magam:) egyébként ha olvastad volna a kérdést tudnád, hogy nem randira hívtam csak találkozni. (mert amúgy a barátom és hiányzik)
2016. jún. 27. 08:23
 9/12 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz az ilyen prűd lányokkal nyugodtan hívd el én személy szerint örülök fiúként neki ha egy lány hív el jah és igen nem randirol volt szó ;) 16/F
2016. jún. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#8: Onnantól kezdve,hogy valaki tetszik neked, az már nem barátság. Mert barátságban nincs vonzalom.

Egy barátot meg nem nagy szám elhivni,mivel csak barát. Így nem értem a kérdést.

2016. jún. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!