Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmenjek így a találkozóra/ran...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmenjek így a találkozóra/randira?

Figyelt kérdés
Nem tetszik az illető,nem is beszéltünk még és elhívott hogy találkozzunk. El is mennék,mert nem hívtak még randira és nem vagyok bunkó sem. El se mennék mert nem tetszik/nem szimpatikus. Fiatalabb nálam kb 1,másfél évvel. Szerintetek így elmenjek a találkozóra vagy nem?
2015. okt. 13. 20:25
 1/4 anonim ***** válasza:
én is mentem már el így randira :D hogy nem tetszett a srác. nem is nagyon ismertük egymást. moziba mentünk, beszélni nem kellett vele, a végén megköszöntem a meghívást, ő fizetett, ennyi volt :D
2015. okt. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

első vagyok

én értékeltem a srácban azt hogy el mert hívni :) elmentem vele, ő meg örült. de persze ő is tudta hogy nem lesz semmi ebből.

2015. okt. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha nő vagy akkor igen mert ha nem mész el az hihetetlenül fáj de nem fogja el mondani.

Ha férfi vagy akkor is habár nem tudom mit élhet át a nő de gondolj bele h neked h esne ha így lekoptatnak.

De ez még a legkevésbé fájna nekem mert amit át élek nap mint nap az sokkal rosszabb.

2015. okt. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne! Felesleges lenne.
2015. okt. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!