Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek mi a lány ideálotok?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi a lány ideálotok? Külső-belső egyaránt érdekelne. Illetve az, hogy mit néztek meg először egy lányon, mi a legfontosabb nektek. Főleg 16-18 éves srácok véleménye érdekelne, persze bárkié jöhet!

Figyelt kérdés
2016. jún. 26. 19:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
5%
Mármint a 16-18 éves _FELNŐTT_ srácoké, mert ugye ezek már nem tinik :)
2016. jún. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
6%
Tudja jó kategóriába írni a kérdést.
2016. jún. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
8%
Egyszer összeszedem a bátorságom, és benézek a tini párkapcsolatok rovatba, hogy ott kik írogatnak, szerintem tuti óvodások, mert mindenki más a felnőttekhez írja ki a kérdéseit.
2016. jún. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%

Nem ez a legfontosabb, de amit legelőször megnézek egy lányon az a szemöldöke. Nem akarok elrettentő példát keresni, remélem mindenki el tudja képzelni, hogy hogyan is néz ki egy elrettentő szemöldök. :)


Belsőre az ideális lány számomra: Proaktív, céltudatos, talpraesett, nem flegma, intelligens, egészséges énképpel rendelkezik, nyitott az új dolgokra és persze van humorérzéke :)


Külsőre pedig: Átlagos/magas, barna hajú, nőies testalkatú.


Ami még nagyon zavarni tud engem, hogyha a telefonján lóg egy lány állandóan. Tegnap is, éppen hazafele jöttem és két lány azon veszekedett a vonaton, hogy melyiküknek adja kölcsön az ismerősük a telefon töltőt, mert hogy az egyiküknek 3%-on volt a telefonja, a másiknak meg 7%-on...A fejemet fogtam tőlük :'D 19/F

2016. jún. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%

Ő a tökéletes lány *-* nem lehet skálázni, mert ő gyönyörű *-* Nincsenek rá konkért szavak :3

Belső: meg hát nincs ideál vagy tetszik vagy nem ._.


[link]

2016. jún. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Tényleg szép.
2016. jún. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Karen Gillan tényleg szép! Amy Pond.
2016. jún. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem a volt osztálytársnőm az ideálom kívülről megőrít, de nem merem neki elmondani, mert félek kiröhög. :D Alapjában mindenen röhög, de szerintem ezen jobban röhögne. Meghát amúgyse látom többé nemsokára szóval szerintem megtartom magamnak.
2016. jún. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#8-as, pont hogy ezért nem kéne magadban tartanod.
2016. jún. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Firedoom ***** válasza:

19 vagyok, egy evvel lemaradtam, ha akartok akkor kovezzetek meg erte.

Kulso: hosszu egyenes vagy hullamos haj. Szinben nincs kikotes, de az egzotikusabb (kek voros stb) sokszor elony.

Szem szin es hasonlok szinten nem szamitanak.

Ha magas akkor sexy ha alacsony akkor cuki tehat ezen sincs kikotes. Ami viszont szamomra fontos, hogy karcsu legyen. A kis mell es a formas comb szinten elony.

Oltozkodes lehet alternativabb. Enyhen lolita vagy rocker, de ne legyen ku rvas es direkt magamutogato. A masik amitol megall a szivem az a tudo rovidnadrag. Az a ruha borzaszto, barki veszi fel, de egy szoknya, comb zokni parosnak orulnek, ha huvosebb lesz az ido :3

A belso az lehetne a szokasos: oszinte, nem csal meg, kedves....

Ezeket felesleges elismetelni. Legyen szereny es csendes. A sajat velemeny az kotelezo, de h a be nem all a szajja es pattog ossze vissza akkor felmondok.

Plusz pont, de nem szuksegszeru ha metalos, kocka es animes. Ez a 3as combo ugysem lesz egyszerre, de ha az egyik teljesul legalabb van kozos erdeklodes.

2016. jún. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!