Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elsősorban a férfiak véleménye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsősorban a férfiak véleménye érdekel. Fiúk mi az ami egy lányban nagyon vonzó az első randin és mi az ami nagyon undorító? (külső, belső)

Figyelt kérdés
(smink, kisugárzása milyen legyen, önbizalom, viselkedés, kezdeményezés, rámenősség, csók, stb) szóval minden ami tetszik és ami elriaszt egy lány külsejében és viselkedésében.

2015. dec. 7. 18:48
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Hogy ne nyomkodja azt a kib**aszott hülye telefonját! Herótom van tőle.
2015. dec. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

Legyen ápolt.

Engem az buktat ki, amikor minden téren rendben van, aztán bőrkeményedéses a talpa.... hány ilyen van/volt...

2015. dec. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Szolid smink legyen rajta, mindenképp olyan, ami illik az arcához, ne divatsmink. A kisugárzásnál fontos, hogy kifinomult legyen, olyan gyengéd, de vicces, játékos. Kezdeményezzen is néha, mutassa ki, hogy érdeklődik. Csókot is kezdeményezhez, nincs kőbe vésve, hogy csak nekem férfinak lehet. Mindenesetre érezzem rajta, hogy "jókislány" típus, nem egy 2 Eurós ribizli. Nem szeretem, ha affektál, ha játssza az eszét, ha panaszkodik folyton valami miatt, ha életunt, megtört, penészvirág stb.
2015. dec. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
46%
A kritizáló, becsmérlő hangnem (akárkiről, akármiről), no meg amikor tőlem várja a megváltó csodát, de ahhoz nincs esze, hogy ne félmondatokban reagáljon, s hogy ő is részese legyen a "sodrásnak" beszélgetés közben. De ha csípős lábszagot érzek, vagy beböfög egy hatalmasat, hát ezek is inkább illúziórombolók.
2015. dec. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Első randin megismerni szeretném, hogy milyen személyiség, tudunk-e beszélgetni, milyen benyomásunk van egymásról. Nem kell nyomulni, legyen önmaga. Ne hatást akarjon gyakorolni, hanem tudjunk őszinték, de lazák lenni.


Ellenszenves: ha látom, hogy megjátssza magát. Nagyképűség, beképzeltség ugyanez, elvárások hangoztatása is hasonlóképpen. Túl nagy hangsúly a külsőn sem vonzó, meg a lekezelő, cinikus stílus sem.


Mivel én tartós kapcsolatban gondolkodom, ezért nem akarok semmiféle olyat, ami a személy megismerését más irányba viszi. Tudni szeretném összeillünk-e, ne lerohanjuk egymást, hanem ismerjük meg egymás gondolkodását, céljait, személyiségét.

2015. dec. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
61%

Pozitív:


Ha el tudok vele normálisan beszélgetni, van véleménye és vállalja is. kompromisszumkész, és érdeklődik irántam.


Negatívum:


Nem figyel rám, telefonját nyomkodja, rágyújt, nem érdeklődik felőlem, túl cicababás, kényes, exéről beszél, sajnáltatja magát.



Külsőt nem hozok fel, mert akivel randira megyek, az szimpatikus nekem testileg, így ez nem lényeg.

2015. dec. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem szeretem ha egyoldalú az egész beszélgetés, ahogy már írták nem szeretem ha tőlem várja a megváltást, hogy csak én tartsam szóval, hogy csak én szórakoztassam én érdeklődjek, nem tegyen ő is.

Egy minimális smink elmegy de a az izzó piros rúzstól kiráz a hideg, de mondjuk alapból ha már láttam őt valahol és megtetszett akkor a külső megjelenéssel nincs túl sok problémám különben nem is álltam volna vele szóba.

És igen ott a telefon is nagyon idegesítő tud lenni.

Nem érdekel az exe hogy vele így meg úgty volt meg milyen volt.

És legyen természetes magát adja.

2015. dec. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Vonzó ha nincs rajta smink, és lehet vele komoly témákról beszélgetni.


Taszító, ha sok smink van rajta, ha dohányzik, ha az exeiről beszél.

2015. dec. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ne vihogjon és nem árt, ha szüneteket tart a mondandójában.
2015. dec. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!