Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan dobjunk ki egy fement?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan dobjunk ki egy fement? (Nagyon hosszú! )

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ahogy írtam ez a sztori elég hosszú lesz, remélem elolvassátok!


Néhány infó előre: Én 19 vagyok elsős, a lány most érettségizett és egy vidéki városban lakunk.


Szóval, a lányt látásból ismertem korábban, de most márciusban kerültünk közelebbi kapcsolatba egy közös ismerős által. A lány totálisan belém esett, ráadásul nem is nézett ki rosszul, bár tény hogy én közel sem éreztem/érzek sokat iránta. Rendkívül nyomulós volt, amit általában nem szeretek de ez más kérdés. Elhívott hozzájuk, beszélgettünk, a szülei is rendesnek tűntek.


Már kezdtem azt mondani, hogy végre egy rendes lány. Az este folyamán a beszélgetés közben szóba kerültek, hogy-hogynem a jövőbeli tervei. 10 percen(!) keresztül megállás nélkül beszélt arról, hogy ő a saját lábára akar állni, elmegy ügyvédnek, azért hogy neki senki se parancsoljon, karriert akar, nem tűri a nők teljes elnyomását (igen, ebben a sorrendben kötötte át) mert ami most van az szörnyű, a férfi is eltudja látni az úgynevezett női feladatokat, nem akar gyereket, és neki megvan az intelligenciája valamint az akaratereje ahhoz hogy mindezt végigvigye.


Inkább hallgattam ezek után, és másra tereltem a témát. Éjfél körül hazamentem.


A lány nem bírt az "érzéseivel" mondogatta a barátnőinek hogy most megszerez (!) engemet, "élete álmát". Itt már kezdtem viccesen kínos helyzetben érezni magam, de úgy döntöttem hogy rövidre zárom a sztorit.


Én elég konzervatív vagyok ilyen téren úgy láttam, hogy itt az ideje egy kicsit megleckéztetni a saját magát túlértékelő másik nemet is. (Nem nyitnék vitát ezen a téren, de szerintem kb felháborító az a hozzáállás amit produkált. Kezdem azt érezni, hogy az agresszív-állat férfiak adnak táptalajt, a puhányok meg legitimációt az önmagában semmitmondó feminizmusnak.) A barátnői előtt látványosan dobtam "én a hozzád hasonló femen ribikhez bottal sem nyúlnék". Teljesen váratlanul érte, míg ő és a barétnői lefagytak, én angolosan távoztam.


Ezek után jöttek a fb-n a "barátnőitől" az üzeneteket, hogy a hozzám hasonlók miatt vannak nemi erőszakok meg ilyenek. Egy napig szakadtam az üzeneteiken, visszaszólogattam nekik, majd inkább rájuk hagytam mert már komolytalannak éreztem.


Ezután az egyik gimis ismerősöm mondta, hogy a lány korábban hasonló módon dobott fiúkat is (eljátszották a barátnőivel hogy szeretnek egy "nem túl szép fiút" aztán kigúnyolták). Kicsinyes dolog lehet, de legalább a fagyi visszanyalt.


Már vizsgaidőszakban voltam ő meg érettségik között, amikor egyik hétköznap összefutottam a tesco-ban az anyjával. :D Előadta (elég hangosan), hogy az ő lányát ne sértse senki se meg, hangsúlyozta, hogy a lány IQ-ja 140-es (basszus, ezt miért olyan fontos hangsúlyozni?), és nem érti, hogy hogy szerethetett bele egy ilyen bunkó emberbe és rossz hatással vagyok a lánya tanulmányi eredményére. Kérdezte, hogy lefeküdtünk-e, mire nem-el válaszoltam, de őt ezt nem érdekli mert "úgyis kivizsgáltatja"- mondta (!). Hát tegye azt.


Mondtam neki, hogyha papucsot keres a lányának akkor azt azt ne a tejtermékeknél keresse, hanem pár sorral arrébb, a lánya IQ-ját és ego-ját meg váltsa be a másik nem iránti tiszteletre. Örömömet fejeztem ki aziránt is, hogy a lánya nem kíván tovább szaporodni. (Bárcsak lefotózhattam volna itt az arcát.)


Most meg a lány a következőt csinálja: belájkol valamit a fb profilomon, aztán kiveszi. :D Kicsit unalmas.


Egyedül egy picit azt sajnálom, hogy a lány nem jutott be az államira jogon, bár amennyire tudom ahhoz kisebbfajta csoda szükséges és csak félévre szól.


Ez most a helyzet. Az egyik barátom szerint le kellett volna feküdjek vele majd dobjam, a másik szerint meg "át kellett volna neveljem". :D


A probléma az ezekkel, hogy egyrészt nem fekszek le fűvel-fával -konkrétan szűz vagyok és egészen más elképzelésen van egy párkapcsolatról- másrészt a nevelés nem az én feladatom, bár ahogy anyum fogalmazott: "lehet ezzel neveltél a leginkább."


Mit tettetek volna a helyemben? Mit tegyek most? Hogyan látjátok most a szitut? Nyár van, van szabadidő, várom az ötleteiteket.



2016. jún. 27. 11:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%
Hát barátom,nagyot nevettem ezen :D Köszi,feldobtad a napomat. Jól csináltad,csak így tovább,megy a pacsi! 16F :D
2016. jún. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
85%
Ez nagyon jo volt, meselj meg ha tudsz miket :D 20/F
2016. jún. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
Na jó lány létemre még én is jól szórakoztam, az a csaj hát nem semmi, mondjuk bennem volt egy olyan érzés hogy csak megjátszotta a nagy feministát mivel ezzel akart imponálni. Viszont szerintem jól tetted, főleg ha ő is ilyeneket csinált másokkal akkor még szép hogy megérdemelte elvégre kölcsön kenyér vissza jár. Viszont azt meg kell hagyni hogy nem lennék a helyébe :))
2016. jún. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
88%
Ez rohadt nagy volt :DD
2016. jún. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%

Ennél jobban nem is csinálhattad volna ;)

Szép volt!

2016. jún. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
83%
Kész vagyok :DDDDD jól tetted!
2016. jún. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
54%

Akár le is fektethetted volna ,de ez is ügyes volt. ;)


#thug pro


https://www.youtube.com/watch?v=l_ecPyuNZQo

2016. júl. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
57%

Megnéztem volna az arcokat! Gtatula. :D

19 L

2016. júl. 22. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a bíztatást! Jólesik ezeket olvasni. Azóta annyi történt, hogy "öngyilkos" akart lenni. Legalábbis ezt üzengette.


A szüleinek elküldtem sms-ben egy jó pszihológus számát azzal, hogy a közeljövőben még jól jöhet.


Ezzel egyébként lezártnak is tekintem a témát. Még egyszer mindenkinek köszönöm a bíztatást. :)

2016. júl. 25. 09:26
 10/14 anonim ***** válasza:
92%
Jól tetted. Érdemes volt elolvasni ezt és szívesen. ;)
2016. júl. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!