Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire normális, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális, hogy ennyire kedvetlen vagyok amiatt, hogy nem láthatok par embert nyáron?

Figyelt kérdés

Mikor vége lett a sulinak, meg nem voltam ennyire kedvetlen, bar mar akkor is álmodtam több olyan emberrel (leginkabb fiúkkal), aki hiányzott. De akkor meg ott volt az a "biztos pont", hogy évzárón láthatom őket.

Mar volt évzáró is, azóta is volt, hogy velük álmodtam.

Az utóbbi par napban kb semmihez nincs kedvem, csak aludni.

Azt is leginkabb azért, mert akkor hátha megint velük álmodok.


Mennyire normális, hogy ennyire befolyásolja a kedvemet? Mással is volt mar hasonlo?

Mit lehetne ellene tenni?


16/L


Kort es nemet is legyszi :)



2016. jún. 27. 12:15
 1/6 anonim válasza:
Miert nem talalkozol veluk? Menjetek el strandra pl.
2016. jún. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha felkeresnéd őket, az segítene. Nem kell a szünet miatt a kapcsolatot is szüneteltetni a hiányzó emberekkel. Keresd fel őket bátran. Hajrá! :)
2016. jún. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

jaja, facebook -> esemény létrehozása


szervezzetek mindenképpen valami kempingezést, az a legolcsóbb ebben a kategóriában, csak sátor kell meg pia, ha meg valami város is van a kemping közelében akkor majd ott kajáltok


kempingben lehet tollasozni, focizni, meg ami még van


Menjetek el valami erdei táborba, általában természetszerető turistáknak vannak fenntartva ottani kő vagy faházikók, feeling megvan, mert egész este szól a zene, van kiépített szalonnasütő hely, úgyszint csomó sportlehetőség, meg túrázás


Ha pedig csavarogni akartok, menjetek valami városba, foglaljatok le koliszobát,azokat kiadják a nyáron!

Így már csak nyakatokba kell venni a várost: múzeum, szórakozóhely, vártúra, fürdő, pizzériák, csárdák, éttermek :D

2016. jún. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én örülök, hogy nem kell látnom az osztálytársaimat.:'D
2016. jún. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Az a gond, hogy van olyan ember, akivel annyira nem vagyok jóba, hogy elhivjam bárhova is 😁


4. Nekem sem az oszt.tarsaim hianyzonak 😂😂👌🏻


Gondoltunk arra egy barátnőmmel, hogy megpróbálunk összehozni egy kosarazast a többiekkel.

Mert igazából azok hiányoznak, akikkel együtt jártam edzésre 😄

2016. jún. 27. 14:31
 6/6 anonim válasza:

12/L


En ugyanebben a helyzetben vagyok hogy nem tudok elmenni hozzajuk mert nem engednek😭😭😭

2017. júl. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!