Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Yorkim kedvetlen, egész nap...

Párkányi nikoletta kérdése:

Yorkim kedvetlen, egész nap csak fekszik. Kullancs volt benne pár napja voltunk is dokinál és megkapta az ellenszert. Nem lázas, nem hányik, normális a vizelete széklete. Nagyon aggódóm. Komoly baja lehet?

Figyelt kérdés
holnap viszem vissza a dokihoz de eddig ő se mondott konkrét dolgot. életvidám kutyus és most egész nap csak fekszik.

2016. máj. 8. 16:59
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
Lázát mértétek is?
2016. máj. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ameddig nincsenek komoly tünetei, addig ne parázz. Akár a gyógyszerektől is lehet fáradt, kedvetlen.
2016. máj. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kullancsfertőzéskor a babézia a leggyakoribb betegség. Ez komoly gond, de ha időben megkapják az imizolt a kutyák, kevés kivételtől eltekintve rendbe szoktak jönni. De ehhez kell néhány nap.
2016. máj. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
75%

Szerintem inkább vidd minél hamarabb az állatorvoshoz. Az én kutyám is volt egyszer babéziás, egyik nap hazajöttem munkából és láttam rajta, hogy nagyon enervált, még az elején nehezen, de oda jött hozzám ha hívtam, később viszont már nem akart megmozdulni a helyéről. Másnap reggel azonnal vittem a dokihoz, akkor annyit mondott az orvos, hogy kap egy életmentő ez babézia és most kap egy életmentő infúziót.

Lehet, nincs semmi baja a kuytusodnak, de szerintem nem árt ha ránéz az orvos is, nehogy baj legyen.

2016. máj. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
75%

Szia!

Az is elképzelhető/lehetséges, hogy a kutyusod immunrendszere igy védekezik, mondjuk engem is meglepett hogy nem lázas mert ilyenkor az lenne a normalis, meg a változó szeklet. Mindenképpen vidd el dokihoz, minél elobb, mert lehet, hogy infúzióra van szüksége az elobb mások válaszában említett betegség miatt.

Remelem helyre jön hamar!Sok szerencsét!:)

2016. máj. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen mertuk 38 fokos. Nagyon szépen köszönöm jó tanàcsokat ès a hamar vàlaszokat. Képzeljétek ma meg úgy keltünk fel h ujra az életvidàm Jenike :) de 9 re vàr a doki. Mit csinàljak?. Attol is félek h màr minden oké és feleslegesen adnànak neki valamit.
2016. máj. 9. 06:16
 7/7 anonim válasza:
Hogy döntöttél végül? Hogy van a kutyi?
2016. máj. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!