Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Teljesen bizonytalan vagyok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen bizonytalan vagyok :c Mit tegyek, hogy kiderítsem mit is érez valójában?

Figyelt kérdés

Szóval ... Már lassan egy éve,hogy megismertem ezt a baráti társaságot. Ebben a kis csapatban rajtam kívűl 3 fiú és még egy lány van. Bennük tényleg barátra leltem. Pár hónapja már viszon az egyik fiú a "bandából" többet érez irántam barátságnál. Evel eddig nem lenne semmi gond. Február környékén,egy nap ezt ki is mutatta. Örültem neki,mert az igazat megvallva nekem is tetszik a srác. Másnap már nem nagyon viselkedett úgy mint azelőtt nap. A barátai elmondása szerint nem nagyon meri kifejezni az érzéseit,az előző kapcsolata miatt. Evel teljesen tisztában voltam,nem erőltettem semmit,de közben picit zavart is hogy igy viselkedik. Ezek után nem nagyon mert közeledni,és azt gondoltam,hogy ennek az egésznek vége is. Tévedtem. Péntek délután újra összegyűlt a csapat. A srác újra összezavart. Látta,hogy le voltam törve picit,felvidított. Érdeklődött,hogy mi a probléma. Átölelt többször is,és megcsókolt.

Tehát most újra abban az állapotban vagyok,hogy nem tudom eldőnteni,hogy mit is érez irántam. Hogyan derítsem ki? Félek tölle megkérdezni,és igazából a haverjait sem akarom ebbe az egészbe belevonni.

Előre is köszönöm a válaszokat :)


2016. jún. 27. 22:43
 1/5 anonim ***** válasza:
HA HELYES csak akkor gyere össze vele!
2016. jún. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 October15 ***** válasza:
Ez azért elég egyértelmű... + ha nem bsztad képen akkor szerintem neki is egyértelmű, hogy szabad a pálya. Kivéve persze ha kapa részegek voltatok.
2016. jún. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá.
2016. jún. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 October15 ***** válasza:

1.: Pihenj egy kicsit szerintem.. vegyél egy gumit és egy kígyóuborkát szerintem mindenki jobban jár.

Nem mellékesen a kérdésben le van írva, hogy tetszik neki. Ami ugye nem egyenlő a szeretettel és külsőre vonatkozó állítás.

2016. jún. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A barátait semmiképpen se vond ebbe bele


De nyugodtan kérdezd meg tőle óvatosan, amikor ketten vagytok csak, hajra :)

2016. jún. 28. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!