Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány az osztályomba,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány az osztályomba, aki nagyon tetszik nekem, és szerintem én is neki, de bizonytalan vagyok, nem tudom, hogy mit csináljak?

Figyelt kérdés
Ugye ahogy fent is írtam eléggé belezúgtam, mostanába megyünk valahova osztállyal akkor általában mindig együtt vagyunk, és jókat nevetünk, stb. Erős jelek vannak arra, hogy én is tetszem neki. Annyi a bökkenő, hogy ha kettesbe vagyunk valahol, általában nem bírunk megszólalni, és nagyon cikivé válik a helyzet. Nem nagyon tudom mit csináljak, elhívjam-e randizni vagy valami, így ha bármi tanácsa van valakinek légyszíves segítsen. (Még fontos kérdés hogy, hogy én 14 éves vagyok, a lány pedig egy pár hónappal idősebb. Ez gáz?)

2016. máj. 8. 12:26
 1/6 Fruzs33 ***** válasza:

Hívd el randira,mi rossz történhet?

Nem gáz,hogy egy kicsit idősebb tőled,gondolj bele abba,ha egy 23 éves lány egy 70 éves fószerral kezdeményez kapcsolatot,és akkor máris érzed a különbséget.

2016. máj. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen ezt akarom, de ahogy mondtam, ha kettesben vagyunk, akkor valahogy nem bírunk megszólalni.. Ez az a dolog amitől a legjobban félek.
2016. máj. 8. 12:39
 3/6 Fruzs33 ***** válasza:
Próbálj meg nem leblokkolni,kedves kérdező. Igyekezz feloldódni. sok információ van az interneten is,ha ezzel tudok valamit segíteni.
2016. máj. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hát ha nem tudtok megszólalni akkor csókolózzatok és majd megbeszélitek utána
2016. máj. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Attól ne félj, hogy csöndben fogtok egymás mellett ülni. Nem baj, ha még ezt nem érted, vagy úgy gondolod, hogy hogyne lenne baj, én is csak lassan 18 évesen értettem meg, hogy ezek a helyzetek miattad lesznek kínosak, azért lesz az, mert úgy éled meg. Nem kell a randikat se véresen komolyan venni, főleg ennyi idősen... ha kínos csönd van, kezd el ezen nevetni... hidd el, ő is biztosan megmosolyogja majd a helyzetet :)
2016. máj. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Írj rá privátban (közösségi oldalon) és ha tetszel neki akkor vissza fog írni. Sok sikert. Majd írd le hol tartasz, kíváncsi vagyok. 17/l
2016. máj. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!