Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan ismerkedjek a csajjal?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedjek a csajjal?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy lány, én két éve ismerem, de ő maximum látásból ismer engem..... :D Ez egy nagyon hosszú történet, nincs türelmem leírni, meg rossz emlékek.... :D Remélem megértitek.. :D Na éés az a helyzet, hogy én szeretnék valamit attól a lánytól, mert a baráti köreim folyamatosan azt mondogatják, hogy összeillenénk, meg én is ezt mondom ugye... :P Viszont a probléma ott kezdődik, hogy a csaj viszonylag elég népszerű, és ezért ugye gondolom, hogy nem akar minden második emberrel ismerkedni. És ezért ugye nehéz vele ismerkedni, mert ő nagyon nehezen akar. Tippek?
2016. jún. 29. 15:05
 1/2 anonim válasza:
Én snapchaten kezdeném. (már ha olyan lány aki rendszeresen használja) :) Ha nem, akkor maradj a szokásosnál, menj oda hozzá hogy meg akarod ismerni. :) Tudom, könnyű mondani meg minden, de egy próbát megér :D
2016. jún. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát igen, ez a legegyszerűbb változat... :D Csak nincs nagy bátorságom, de legközelebb odamegyek hozzá, mert ha nem, akkor sosem tudod meg, hogy mi lett volna, ha...
2016. jún. 29. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!