Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy ismerkedjek a szomszéd...

Hogy ismerkedjek a szomszéd csajjal?

Figyelt kérdés

Panelban lakom. Kb 4-5 napja épp előttem ment be a bejáraton egy csaj (akkor láttam először). Liftben is együtt utaztunk felfele. Egy emeleten szálltunk ki, és akkor nézem, hogy a csaj közvetlenül a szomszéd ajtót nyitja. Azóta minden nap próbáltam "véletlenül" találkozni vele, de eddig sikertelenül. Egyelőre nem sokat tudok róla, még a korát sem, nevét sem (nemrég költözött ide, a csengőn meg postaládán pedig még mindig a régi lakos neve van kitéve), meg hogy egyedül-e lakik vagy sem.

Hogy közeledjek hozzá ? Csengessek be hozzá valamilyen ürüggyel ? Netán dobjam át a postaládájába a netszámlámat, reménykedve, hogy felhozza nekem, nem pedig csak visszadobja? :D Nemtudom mihez kezdjek.


Akinek volt már hasonló tapasztalata, írja meg légyszi, köszönöm! :D


20/F



2013. dec. 12. 01:43
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
csengess be egyszáll fasban ;)
2013. dec. 12. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
menj át kölcsönkérni valamit.
2013. dec. 12. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
a postaládás ötlet nem jó.
2013. dec. 12. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
58%
hagyj egy rózsát minden pénteken vagy szombaton vagy vasárnap az ajtó előtt és felveszi és beviszi,egy idő múlva kiváncsi lesz és őt fogja érdekelni...utána már könnyen elhiszi hogy romantikus alkat vagy
2013. dec. 12. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
58%
és ha ő nem akar tőled semmit? Lehet, ha akarna valamit, akkor már belebotlottál volna.
2013. dec. 12. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mióta laksz te ott? Most találkoztál először a szomszédoddal?
2013. dec. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Szerintem a kölcsönkérős módszer lesz :D


Én egy éve kb, de nem tartósan, ide járok egyetemre, és albérleten vagyok, hétvégéken haza szoktam járni. A szomszéd meg nemrég költözött ide, talán október környékén, nyár előtt még mások laktak ott.

2013. dec. 12. 11:48
 8/10 anonim válasza:
0%

A számlás terv nem jó, mert valószínű hogy csak bedobná neked.

Pl: Kérj tőle kölcsön valamit (só, cukor, kávé, ilyenkor jól jönnek)

Ha panelban laksz, akkor miért nincs kiírva az ojtóra a név?? Mert abból könnyen meg tudnád hol mi a neve. :)

2013. dec. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Látom sokan tudnak itt olvasni.. írta hogy MOST költözött oda nemrég, és azért nincs kiírva a postaládára a név mert még a régi tulajé van kiírva mert még nem cserélték le MERT MOST KÖLTÖZÖTT ODA:) Amúgy meg ha látod köszönj neki, mutatkozz be aztán mehet a csengetős izé is ahogy mondták:D
2013. dec. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Kedves utolsó! Előtted válaszoló vagyok, szóval nyugodtan mondd rám a jelzőt hogy előttem szóló vagy valami. Ne kertelj ;D
2013. dec. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!