Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek felfigyelt rám?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek felfigyelt rám?

Figyelt kérdés

Ma suliban kinnt voltunk az udvaron, mi csajok csoportban (2 kisebb pad van) leültünk, egy srác volt kinn, aki bejön nekem. Már egy ideje próbálom felhívni a figyelmét rám. Ma megfigyeltem a testbeszédét. A lábait felém fordította (mindig, amikor leülltem akkor mozgolodott, helyzetet változtatott), kis terpeszben állt, a kezeire nem emlékszem, de vagy összekulcsolva vagy maga mellett lógott. Ezenkívűl, eléggé végigmért, mert láttam hogy nézi a lábaim (szoknyában voltam és egy haspolóban, de a hasam csak néha bukkan ki, és hájam csak akkor van amikor leülök) aztán nem figyeltem rá, de amikor ránéztem az arcomat nézte (a bal szeme be volt csukva, gondolom a fény miatt) én is ránéztem, de zavarba jöttem ezért hirtelen elpillantottam, azt hittem ő is elpillantott de nem, kb 2-3 mp múlva amikor visszanéztem még mindig az arcomat fürkészte. Ezután én is néztem őt, de teljesen zavarban voltam. Kb 2-4mp után ismét elfordítottam a fejem, amikor néztem próbáltam a szemét nézni de akaratlanul végigmértem a száját is.

Ti mit gondoltok róla?

Bocsi a helyesírási hibákért, köszi a válaszokat.

U.i.: mielött nagyon gyerekesnek tűnnék, gimisek vagyunk mind 2-en, csak nekem nincs tapasztalatom.:)



2016. jún. 29. 19:41
 1/2 anonim ***** válasza:
te még ilyenkor is suliba jársz? nincsen szünet?
2016. jún. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nyelvvizsgára készülünk, külön tanfolyam.
2016. jún. 29. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!