Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt olyan, hogy a párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan, hogy a párod elmondta hogy valakire felfigyelt, még nem szerelmes de elbizonytalanodott, és őrlődik? Hogyan lehet megmenteni egy kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Itt akire felfigyelt az exe,közös vállalkozásuk van,és már nem veszekednek,normális hangnemben beszélnek...ebből lett az érdeklődés.
2015. júl. 14. 13:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Nagyon nehéz helyzetben vagy. Ilyenkor jobb ha azt mondod neki, hogy akkor szakítsatok, hátha akkor rájön, hogy te kellesz neki. Sajnos ha más iránt érdeklődik, és te ott vagy vele, és esetleg csak problémák vannak köztetek az csak arra fogja sarkallni, hogy szakítson veled. Kicsit nézz körül, hogy kik udvarolnak neked. Had lássa, hogy nem csak ő az egyetlen akit érdekelsz.
2015. júl. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha felfigyelt akkor sosem múlt el a dolog... Ha már őrlődik az nem jó. Én nem akarnám megmenteni dolgot mert az ex mindig ott lesz a vállalkozásuk miatt :S


Volt, közölte hogy az exét jobban szerette mint engem, megbocsátottam kb megmentettük a dolgot... Legközelebb a szülinapomon bemutattam neki az egyik ismerősömet, felkeltette az érdeklődését... szakítani lusta volt, az ismerős csak azért se szólt... a hátam mögött randiztak mint kiderült, nekem kellett kidobni mert "de hát mondtam hogy elbizonytalanodtam"

Szóval ahol felmerül a bizonytalanság az nem az igazi.. ott nincs elég erős érzelem.

2015. júl. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!