Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy az összes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy az összes tini lány a páwákra bukik?

Figyelt kérdés
mi olyan jó egy páwába? hogy tudják a lányokkal egymás ruháit cserélni? vagy hogy szakadt farmer van rajtuk amibe úgy néznek ki mint egy csöves?

2016. jún. 30. 21:08
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
88%

,,tudják a lányokkal egymás ruháit cserélni?'' xDDD Ember,ez nagy volt! Adlak ! :)


Nos,ez egy örök rejtély marad :'D. Én nem hiszek bennük ,ahogy a szellemekben se. Tehát kizárom mindegyiket az életemből . :')

2016. jún. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
78%

Ezekszerint a tinik közül én kivételnek számítok, azzal hogy a normális, átlagos fiúk jönnek be. Sajnos manapság a tinilányok körében többet érnek a külső, mint a belső értékek.

17/L

2016. jún. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
65%
Mert ennyire elfajult a világ.
2016. jún. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
64%

Nem mindenki ilyen. Én legalábbis nem a pawakra bukom akik ugyan úgy néznek ki

15/l

2016. jún. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
84%
Megkérdezted az összes lányt, vagy mi?
2016. jún. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
77%

Miért van az hogy az összes tini fiú a ribikre bukik?

|-> Fogadjunk, hogy kikéred magadnak, hogy neked a normális lányok tetszenek. Maradjunk abban, hogy mindkettő egy idióta sztereotípia, rendben?


15/L

2016. jún. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

én a ribik iránt nem szerelemből vonzódóm (ha érted mire gondolok)

hát sztereotípia

de az összes fiatal lány akivel beszéltem mindenki csak a páwákért van oda

2016. jún. 30. 21:30
 8/30 anonim ***** válasza:
33%
Nem vagyok pawa és még is sok tinilánynak ejövök :D
2016. jún. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
82%

Miért van az, hogy az összes fiú azokat a lányokat veszik észre akiknek a páwák jönnek be? -.-"


Na melyik szebb általánosítás?


A barátnőim is és én is a normális fiúkért vagyunk oda, és talán neked is érdemes lenne új társaságot keresni, vagy minimum jobban szétnézni

2016. jún. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

utolsó előtti

jó neked. én még csúnya is vagyok :D

nem vagyok a lányok ideálja

2016. jún. 30. 21:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!