Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúk többségének miért a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk többségének miért a vékony lányok tetszenek?

Figyelt kérdés
Mert ahogy elnézem a teltebb lányoknak esélye sincs a fiúknál. (Ez legalábbis 16 éves korosztályban nagyon is igaz..)

2016. jún. 10. 18:00
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Nekem sem tetszenek a kövérek. Lusta, gyenge jellemet sugall. Kivéve ha beteg. De a gebe sem tetszik. Van egy egészséges középút.
2016. jún. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És az nálad milyen?😃
2016. jún. 10. 18:56
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

A lányok többségének miért az izmos fiúk tetszenek?


Na, ez is épp olyan durva általánosítás,mint a te kérdésed.

2016. jún. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem látszik ki a bordája, nem olyan mint egy agár. De ha felvesz egy polót, akkor nem lógnak ki a hurkák. Normális testalkat.
2016. jún. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 aszlan válasza:
35%
Pedig a dundi nok sokal vonzónak kivanatosabak és lelkuket is belle adgyak egy jó szeretkezesbe.
2016. jún. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
#3 nekem sem az izmos fiúk jönnek be... 😃
2016. jún. 10. 19:11
 7/10 A kérdező kommentje:
Vagyis nem minden esetben... ez a fiú személyiségétől függ..
2016. jún. 10. 19:11
 8/10 anonim ***** válasza:
95%
Mert szerintem borzasztó zavaró ha valaki kövér, ráadásul ha 16 évesen kövér akkor milyen lesz 40 évesen? A vékony lányok alkata nőies, általában szép lapos hasuk van, jó alakjuk és csak ott dudorodik ki valami ahol kell, jó érzés őket átölelni, mert személy szerint én egy magasabb izmosabb srác vagyok és ha megölelek egy vékony lányt az valamiért nagyon izgat, hogy kisebb, törékenyebb nálam. Azthiszem a védelmező ösztön erre a legjobb szó.
2016. jún. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Általánosítani nem kell, mindenkinek más jön be. Nincs 1 olyan alak se, amire azt mondja minden fiú, hogy tökéletes.

Nekem személy szerint csak a vékony jön be, bocsi, ha egy kicsit elkeserítelek emiatt.

Viszont nem tudom... egy csomó olyan ismerősöm van, aki a teltebbeket szereti. Előbb vagy utóbb úgy is találsz 1 olyan fiút, akinek tetszeni fogsz. Egyébként is az arc is nagyon sokat számít, meg még egyéb tulajdonságok. Akár még a stílus is.

Ha pedig nem vagy elégedett az alakoddal, akkor pedig próbálj valamit tenni ellene, hátha úgy több önbizalmad lesz :)

2016. jún. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm😃
2016. jún. 11. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!