Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert en vagyok mindig a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert en vagyok mindig a szerencsetlen?

Figyelt kérdés

Ez mar tobbszor is elofordult velem, sot szinte mindig ez van. Ha a baratnoimmel vagyok nekik mindig osszejon valami srac nekem meg nem. Most is peldaul en es 3 baratnom megismerkedtunk 3 sraccal. Az elejen az egyik probalkozott nalam, legalabbis ugy tunt akar valamit, en kedves voltam vele beszelgettunk, nevetgeltunk aztan ennyi. Masnap a baratnom flortolgetett neki, lattam hogy be is jon neki. a srac ezert atengedtem neki. Egy masik baratnommel ugyanez. Es most mikor egyutt logunk mint valami 5. kerek ugy erzem magam kozottuk es mindig ez van. Szarul esik mert neztunk egyutt egy filmet 5en es a 2 baratnom a masik ket srachoz bujva neztek a filmet rohogcselve meg beszelgettek kozben. En meg csak ott ultem egyedul es rohadt szanalmasnak ereztem magam.Alapjaraton udvarolnak a fiuk es tudom hogy birnak is de allandoan ilyen szitukba keveredek amik elegge elveszik az onbizalmam es a kedvem is elmegy mindentol. Miert van ez es mit csinaljak mashogy?

18/L


2016. júl. 1. 01:08
 1/3 anonim ***** válasza:
hat ezek alapján nem lehet mit mondani csak az alap sablon dumát... nem vagy elég szép elutasito vagy stb stb... ez egy szitu ahol szarul jöttél ki de ez nem azt jelenti hogy peched lenne
2016. júl. 1. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
kezet foghatunk;):D
2016. júl. 1. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok a legszerencsésebb ilyen téren,de én azt mondom,hogy ha te bejössz egy fiúnak ne engedd át aásik barátnőidnek,foglald te le,hogy ne legyen esélyük elvenni.Talán ez egy megoldás lenne.Sok sikert,és harcolj azért aki tetszik neked...előbb-utóbb összejön,meglátod! :)
2016. júl. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!