Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mire gondolt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mire gondolt?

Figyelt kérdés
(Van egy fiú akivel már egy jó ideje beszélgetek favebookon és egyszer már találkoztunk is.) Egyik nap viccből megkérdezte hogy átjöjjön e, és hogy lenne tippje hogy mit csináljunk. Megkérdeztem hogy mi lenne az, de csak annyit mondott hogy úgy is tudom... De én nem tudom :D Nem akarok durva dolgokra gondolni elvégre még csak 15 éves vagyok (ő 17).

2016. júl. 1. 14:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Pedig durva dologra gondolt ő.
2016. júl. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Kanos a gyerek..úgyhogy ha nem akarsz lefeküdni vele..akkor ne engedd át.
2016. júl. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sajt partit akar neked rendezni .-.
2016. júl. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen le akar fektetni.
2016. júl. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem társasozni szeretne. xD Zárd be az ajtót és szerezz be egy pitbullt! :D
2016. júl. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Minden közös ismerősünk azt mondta róla hogy rendes/kedves/aranyos... Nem lehet hogy csak viccelt? :D
2016. júl. 1. 15:05
 7/15 anonim ***** válasza:

5. xddd

Kedves Kérdező! Lehet a srác aranyos,cuki,überjófej, optimista,kedves,megértő... de amire ő gondolt... hát nem a leveleket fogjátok összegereblyézni ha átmegy az is biztos! Egy szóval ha te nem akarod akkor ne engedd át mint ahogy előttem is írta valaki..

2016. júl. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nálatok akar kockulni ,mert otthon már megtiltották neki.
2016. júl. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
A barátomból kiindulva...De, de durva dolgokra gondolt. Bár ez még semmi. :D Örülj neki. A kis huncut.
2016. júl. 2. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nyilván nem arra gondolt, hogy rögtön felborítana - de azért vágyai vannak, nem gondolod?

Egyelőre ne menjen oda hozzád. Jobb a békesség... úgy értem, még ne hozd ilyen helyzetbe.


Menjetek el közösen valahova, de mindenképpen olyan helyre, ahol sokan vannak. Ajánlom pl. a mozit, az pont jó ilyenkor.

2016. júl. 2. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!