Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mire gondolt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mire gondolt?

Figyelt kérdés
(Van egy fiú akivel már egy jó ideje beszélgetek favebookon és egyszer már találkoztunk is.) Egyik nap viccből megkérdezte hogy átjöjjön e, és hogy lenne tippje hogy mit csináljunk. Megkérdeztem hogy mi lenne az, de csak annyit mondott hogy úgy is tudom... De én nem tudom :D Nem akarok durva dolgokra gondolni elvégre még csak 15 éves vagyok (ő 17).

2016. júl. 1. 14:04
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Azt még azért elmondom hogy nem gondolta komolyan hogy átjön, mivel semmiképp se tudott volna. (Lehet hogy ez semmit nem.számít de azért gondoltam leírom :D)
2016. júl. 2. 11:48
 12/15 A kérdező kommentje:
Még valami :'D.Ha esetleg összejönnék vele.Szerintetek tudna várni? Mert ugye 15 éves vagyok és még pár évig 'ezt' nem szeretném.
2016. júl. 2. 11:51
 13/15 anonim ***** válasza:
Figyelj kincsem. Társasozni szeretne veled, nyugodtan engedd be a YOLO gyereket. :)
2016. júl. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Szökik a málna
2016. júl. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ha értelmes gyerek és szeret akkor igen, ha meg nem akkor nem.. De teljesen mindegy mivel minden pasi akarja 'ezt'...
2016. júl. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!