Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyiket válasszam? Ti melyike...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiket válasszam? Ti melyiket választanátok a helyemben?

Figyelt kérdés
Járok kondiba heti 3szor.Most szeretnék elkezdeni birkózni is.Ez összesen heti 5-6 edzés lenne.Van egy lány,akivel alakulnak a dolgok.Viszont most ha elkezdek birkózni is,nem lesz időm foglalkozni vele.Ti melyiket választanátok?Csajozás vagy birkózás?

2016. júl. 1. 21:42
 1/5 anonim ***** válasza:
27%

Nyilván a birkózás.

Azzal elérhetsz valamit, a lányok viszont hulladékok, semmire nem jók.

2016. júl. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
....Istenem ._. Na,figyelj. A lányt szereted?Igen? Akkor nyilván őt helyezed előtérbe és nem is gondolkozol azon,hogy melyiket válaszd a 2 közül...Inkább birkózz.
2016. júl. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A lány idővel úgyis elhagy majd.A lányok ilyenek.Egy ideig a tied lehet,de majd kidob.A birkózàs,amit csinálsz,viszont örökre a tied marad.Amit ott csináltàl,tanultál azt már senki nem veheti el tőled.Majd ha kidob a csaj,úgyis azt mondod "inkább mentem volna birkózni".Mellesleg lehet,hogy több lehetőséged már nem lesz elkezdeni
2016. júl. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha most serdülsz, minden testedzés duplán számít.

Ha kihagyod, később vért izzadhatsz, hogy valamilyen formád legyen.

2016. júl. 2. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szerintem ez nem áll ilyen szintű vagy-vagy viszonyban.

Kezdj el birkózni és próbálj meg összejönni a csajjal.

Pár jó tanács:

A súlyzós edzést rendeld alá a birkózásnak és ne fordítva.

A birkózószőnyegen az egódat tedd félre, kisebb, gyengébb el fog verni stb. idő míg rááll az ember mozgása a küzdelemre, adaptálódik az idegrendszere.

A birkózásban máshogy jönnek az eredmények, mint a súlyzós edzésben, van hogy hosszabb a stagnálás, de utána nagyobb az ugrás is.


Nekem heti 3 birkózás mellett 3 súlyzós edzés sok volt, úgyhogy megvágtam 2 súlyzós edzésre, azt is kiegészítő jelleggel, (úgy hogy a táplálkozás nagyjából rendben volt).

Mindenképp kezdd el azt javaslom, mert egy nagyon jó sport, egy nagyon jó értékrenddel.

2016. júl. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!