Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nem tudok dönteni, melyik...

Nem tudok dönteni, melyik fiút válasszam. Ti kit választanátok?

Figyelt kérdés

Tudom ez hülye kérdés, de kíváncsiságból megkérdezem :D


2 fiú között őrlődök. Mindkettő komoly kapcsolatot szeretne, de egyszerűen nem tudok dönteni.

Az egyik fiúval pár hónapja beszélgetek, így őt jobban ismerem. Ő külföldön dolgozik, és így ritkán tudnánk találkozni (havonta). Jó fej, hatalmas szíve van, tudom hogy a csillagokat is lehozná nekem az égről, mindent megtenne értem, ez már most is így van, valamit már most is érez irántam. Szóval vele biztos ha működne, akkor hosszú távú lenne, végtelenül türelmes, kedves, nagyon szerethető. Sok mindent elért már az életben, fel tudja mutatni amiért dolgozott. A "baj" vele, hogy kicsit unalmas, és nem is néz ki jól, vagyis nekem nagyon nem tetszik külsőre, kicsit féltékenykedik már most (így hogy nem vagyunk együtt), és ugye az hogy ez csak távkapcsolat lehetne.


A másik fiút nem annyira ismerem, ő nagyon jó fej, vicces, mindig feldobja a napom. Ugyanakkor érzelmes is, amit nem gondoltam eddig róla, de már megtapasztaltam. Róla nem nagyon tudok előnyt és hátrányt, mivel nem ismerem igazán, de ő meg annyira megfogott, hogy hozzá 2 hét beszélgetés után is sokkal jobban vonzódom. Ő külsőre is tetszik. A gond az, amit nem is tudom hogy gond-e, hogy ő sokkal pörgősebb, bulizósabb nálam, és nem tudom ez hogy hatna ki a kapcsolatra, hogy érdemes-e belevágni, vagy ez alapból halálra van ítélve. Az elsőhöz viszonyítva, ő is dolgozik rendesen, de ő semmit nem tud felmutatni belőle, nincs semmije, így nem tudom mennyire lehet komolytalan.


Mindketten ugyanannyi idősek, mindkettőt sajnálnám ha elveszíteném mint barátot. De az elsőt jobban sajnálnám, ő jobb barát. :) Viszont lehet, hogy vele pont ezért lenne jobb. De mégis a 2. felé húz a szívem. De ha a 2.-at választom, akkor lehet az elsőt is elveszíteném, mivel mondtam hogy valamit érez irántam, és biztos rosszul esne neki ha összejönnék mással. Ha az elsőt választom, a 2.-at nem biztos hogy elszalasztom, mert ő nem érez semmit, de ha a 2.-at választom, akkor az elsőt lehet hogy elfelejthetem...


Ti hogy döntenétek? Ne hurrogjatok le, csak kíváncsiságból kérdezem, teljesen döntésképtelen vagyok, véleményekre vagyok kíváncsi. Én 21, ők 30 évesek.



2014. nov. 23. 22:16
 1/6 A kérdező kommentje:
Jó kacifántos lett a vége, bocsi :)
2014. nov. 23. 22:18
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
tudod kinek kéne ilyen csaj. amikor egy 30 éves férfit le mersz fiúzni. inkább maradj a korosztályodnál azok valók neked és nem egy 30 éves férfi.
2014. nov. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
te 21 ők 30 ez nekem épp elég egyiketsem.
2014. nov. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A kettő közül inkább a 2., mert a távkapcsolat csak szenvedést okozna.
2014. nov. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 GipszI ***** válasza:

Próbáld meg a 2-est jobban megismerni jobban. Ha kb. ugyanannyit tudsz róla, mint az 1-esről, akkor már jobban tudsz döntést hozni.


De hogy őszinte legyek, szerintem egyiket sem kellene választanod. 1-es nem tetszik külsőre az alapból bukó. 2-es bulizósabb 30 évesen mint te 21 évesen, keveset tudsz róla, 30 évesen még semmit sem tud felmutatni (tehát elég esélyes hogy elbulizza amit megtakaríthatna...)

2014. nov. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Nem gondoltam, hogy ez ekkora dolog, hogy fiúnak vagy férfinek nevezem őket, egyáltalán nem ez volt a lényege a dolognak, de kötözködjetek nyugodtan. :)

Aki normálisan válaszolt, köszi.

2014. nov. 24. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!