Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit reagáltok arra ha ismerked...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit reagáltok arra ha ismerkedtek egy sráccal és azt mondja hogy kérdezz?

Figyelt kérdés

2016. júl. 2. 23:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Kérdeznék?
2016. júl. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Netes ismerkedés? Mert én utáltam az ilyeneket, aki egy szót nem képes magától kinyögni, csak válaszolgatni. Nem riporter vagy HR-es vagyok. Vagy kialakul egy természetes kommunikáció, vagy megette a fene az egészet, én nem fogok senkiből harapófogóval kiszedni mindent.
2016. júl. 3. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 October15 ***** válasza:
0%
2.: Nyilván, de amikor pl közli valaki, hogy "mesélj magadról" az azért minimum érdekes. Mondhatnánk, hogy ezért ne csajozz neten de ez nem csak akkor jöhet elő ha a csajozás a cél.
2016. júl. 3. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Ha ő kezdeményezte az ismerkedést akkor pofám leszakadna, de nem mutatnám ki, azt a találkozót még kibírnám, de utána közölném hogy Bocsi, nekem nem..
2016. júl. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ő kezdeményezett igen neten keresztül..még tali ész ágba sincs:) csak beszélgetünk

De még is mit kérdezzek?

Már pár dolgot tudok róla..

(Nem megy nekem ez a net radi)

2016. júl. 3. 14:39
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem megy,és mindig egy csomót gondolkodom azon,hogy mégis mi a lószart kérdezzek,ami nem túl személyes,meg ilyesmi,így az elején. Általában 30 perceket szoktam gondolkodni egy kérdésen..Általános témákról kérdezz,szerintem,aztán idővel majd jöhet a személyesebb. (filmek,hobbik,kedvenc dolgok,esetleg pár sablon kérdés a családjáról,ilyenek. :D ) Vagy inkább mondd azt neki,hogy meséljen magáról ő. Az mindig könnyebb..Írja le,amit fontosnak gondol,meg mondjuk azt is,amit nem.:D
2016. júl. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
75%

Fiú vagyok, volt pár hasonló szitum lányokkal. El is kezdtem kérdezgetni, de ha nagyon egyoldalú volt (mondjuk feltettem 3-4 kérdést, válaszolgatott 1 mondatokkal, és ennyiből állt a beszélgetés), akkor mindig azzal zártam le, hogy "köszönöm szépen az interjút, szia". Néhány ember reménytelen eset, ha kommunikációról van szó. Márpedig tapasztalataim szerint aki neten nem tud beszélgetni, az életben is elég unalmas, szóval sok örömet nem tudna nyújtani a társasága.

Persze ha egyébként szimpatikus, azért próbálj meg beszélgetni, és valamikor majd csak beindul a dolog. Legyél nyitott és őszinte, ez mindig segíti a beszélgetést.

2016. aug. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!