Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nők, titeket szoktak utcán...

Nők, titeket szoktak utcán leszólítani? Ha igen, hogyan reagáltok? Ismerkedtek egyáltalán így?

Figyelt kérdés
2013. jan. 11. 16:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A férjemmel igy ismerkedtünk meg, hogy megkérdezett az utcán valeamit, azóta több év telt el.
2013. jan. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
Nem szoktam rossz néven venni. Laza maradok, és lesz ami lesz :)
2013. jan. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én utálom. Főleg mivel este van csak bátorságuk ittasan leszólítani. Múltkor egy srác fütyült utánam, mint ha valami kutya lennék, aztán utánam ordított, hogy 'most mé nem ássz meg?'. Hát ö. Az viszont nem gáz, ha valaki mondjuk boltban, vagy hasonló helyen szóba elegyedik velem, de mikor csordában jönnek utánam részegen, akkor tényleg semmi esélyük, ráadásul még ijesztő is tud lenni.
2013. jan. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy szólítanak le. Ha túlzottan bizalmaskodnak vagy bunkók, főleg ha azután is, amikor megmondtam, hogy ne haragudjanak, nem érek rá, akkor megyek tovább anélkül, hogy reagálnák, vagy kicsit erélyesen lekoptatom őket, attók függ, értenek-e a szóból.

Egyébként meg sztem nincs semmi gond az utcán ismerkedésben... mondjuk most épp van párom... de aki kedvesen, normálisan közeledik, azzal kedves vagyok akkor is, ha épp foglalt vagyok.

2013. jan. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Oh, persze, a régmúltban, úgy 30 éves korom körülig. Azóta már nem.
2013. jan. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
73%
Attól függ. Ha alkoholista, cigány (em normális fajta), zakkant vagy valami más akkor lekoptatom egyből. Ha normálisnak néz ki akkor nem bánom.
2013. jan. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
67%
Ja, és attól is függ, hogy mit akar.
2013. jan. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
38%
elég primitiv dolog.én elküldöm a fenébe.
2013. jan. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

kösz a válaszokat


a primitívet rövid i-vel írni szerintem primitívebb mint barátkozni, de hát kinek mi...

2013. jan. 11. 17:50
 10/11 anonim ***** válasza:
senkivel se allok szoba altalaban
2013. jan. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!