Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy srác, mit tegyek?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy srác, mit tegyek? Többi lent

Figyelt kérdés
szóval van egy srác aki megtetszett mi barátok vagyunk vagyis ő tuti annak tekint viszont én nem.Az elején még adott is rá pár jelet hogy éns bejövk neki de most már ezis elmúlt elkezdi előttem mindig mesélni hogy ő milyen jó nőket fog felszedni majd a táborban én meg közben levagyok szarva, eggyik nap is otthagyott a parkban és azóta nemírt. Mit tegyek hogy ez változzon?

2016. júl. 3. 13:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Először is, ha nem jártok, csak barátok vagytok, ne támassz ilyen elvárásokat, hogy mindig ott legyen veled, ez kihasználás.


Másodszor, nem tudom, mennyi ideje "kavarsz" vele, de szerintem ez a hajó már elment, és mást keres.


Amúgy mennyi idősek vagytok?

2016. júl. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hány évesek vagytok, de tudom, hogy nincs annál rosszabb érzés, mikor tetszik egy srác, de ő nem lép semmit. Fájó szívvel, de ilyenkor hagyni kell a dolgot, már nem érdemes kajtatni a fiú után - annál is inkább, mert ne a lány küzdjön az ellenkező nem kegyeiért.
2016. júl. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!