Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nektek bejönne egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek bejönne egy ilyen srác?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok. 173 cm vagyok, 57 kg. Kicsit sovány.. Barna haj, kék szem. Önbizalom hiányos, zárkózott, introvertált személyiség vagyok. Zene nélkül nem tudnék élni.. Felfogásom emo, fekete ruhákat szeretem csak (mást nem veszek fel). Őszinte, kreatív, hűséges vagyok és segítőkész. Hajlamos vagyok a "züllésre" (ez alatt a piát, cigit értem). Nyugodt vagyok, felidegesíteni nehezen lehet, de van pár ember, aki mellett idegbajt tudnék kapni. Nem vagyok nagyon beszédes, viszont ha valakivel megtalálom a közös hangot, akkor órákig tudok beszélni, olyankor le kell lőni. Nem sok barátom van, de azért a pár emberért mindent megtennék.


Negatívumokat, pozitívumokat kérnék.


2016. júl. 1. 22:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Ennyiből nehéz megmondani. De ha úgy lennénk, lehet hogy megérné betörni azt az elzárkózó páncélt:)

15/L

2016. júl. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Be.:3

A csendesebb fiúkat jobban kedvelem..meg a többi dolog is szimpatikus, amit írtál.

16l

2016. júl. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha sajtod van, akkor az még + pont :3
2016. júl. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
A leírtak alapján bejönne. Sok mindenben hasonlitunk. Szerintem semmi baj nincs azzal ha valaki zárkózott,stb. Az emo stílust meg kedvelem, egyedi. Szóval szerintem jó vagy így, ahogy vagy. 15L.
2016. júl. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a választ. :)
2016. júl. 1. 22:49
 6/18 anonim ***** válasza:
Egy picit alacsony vagy de amúgy igen :)
2016. júl. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Be, igen:) 15/L
2016. júl. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
A piát kivéve igen, nekem nem lenne problémám. :) Szintén jobban kedvelem a csendesebb fiúkat.
2016. júl. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
93%
elgondolkodtató mennyire lehetsz kreatív ha fekete személyiséged van
2016. júl. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
*-* azta 15/l
2016. júl. 2. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!