Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj, ha egy lány nem a tipikus...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, ha egy lány nem a tipikus csajos dolgokat szereti?

Figyelt kérdés
Sokan hangot adtak már a környezetemben arra, hogy én ilyen, meg olyan vagyok, mert egy szerelmi dráma helyett az akciófilmekre bukom, a nyári ruhák helyett nadrágban járok, körömlakkozás helyett, meg videót, képet szerkesztek. Sokak szerint nem túl vonzó, hogy például, a Dirty Dancing helyett a Non-stoppot nézem, és így tovább, és egyszer már elkezdtem gondolkodni ezen. Félreértés ne essék, szeretek jól kinézni, igaz, inkább magamnak, mint másoknak, de akkor is, imádok olvasni (bár sokan ezt is negatív tulajdonságnak veszik), írok, és ha úgy adódik belefér egy romantikus vígjáték néhány lánnyal a jó hangulat kedvéért, de nem ezeket részesítem előnyben. Néhány barátnőm még azt is mondta, hogy ezzel veszítek a "vonzóságomból" a fiúk szemében. Ti hogy vagytok vele? Ez kihathat a jövőbeli kapcsolataimra? Fiúk, szerintetek is veszít az összképből egy ilyen lány?

2016. júl. 3. 15:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálam nem veszít az öszképből .-. És egy vakembernél se veszítene :3..


De most komolyan :3.. Szerintem jó ha ilyen vagy :3.. A fiúk szeretnek fiús dolgokat csinálni, de egy lánnyal fiús dolgokat csinálni szerintem mégjobb .-. Csak fura mások számára :3

Legalább nem vagy olyan mint a többi mai lány :)

17F

2016. júl. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, én is szeretek írni és olvasni, valamint én sem vagyok az a legcsajosabb típus, de a környezetem ezt szereti bennem és előnynek tekinti :) Az egész osztály szereti például az írásaimat is :) Szerintem nyugodtan maradj ilyen :)
2016. júl. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon cuki vagy, szerintem ez jó, mivel a mai legtöbb lányos lány hülye...De nem szeretnék senkit megsérteni,vannak normális lányok, de sajnos mindenhoo van olyan, aki külső alapján ítél, minden szart magára ken, és hetente váltogatják a pasijukat.15/F
2016. júl. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretem a drámákat, rengeteg sorozatot nézek, youtubeon is nem a sminkcsatornákat, metált hallgatok, nem sminkelek, videojátékozok, a 18.szülinapomat egy lőtéren akartam ünnepelni (de nem jött össze sajnos), utálom a rózsaszínt, van fiúknak való ruhám amit hordok is, stb stb, mégis van barátom! És nem ő volt az egyetlen akinek az elmúlt évben tetszettem pedig nem vagyok kivételes szépség. Van lányos oldalam is ez igaz, néha felveszek magassarkút meg egy csinos tehát, de összességében inkább fiús vagyok. Nem érzem hogy ez hátrány. Amúgy is ha azt mondják hátrány megváltozol? Nehogy már! Maradj az aki vagy és majd jön olyan fiú aki úgy fog szeretni amilyen vagy. Lehet nem az első lesz az akivel találkozol, de nem olyan nagy hátrány mint hiszed, szóval nem kell majd sokat várni.
2016. júl. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
4-es véletlenül nem Angi a neved?
2016. júl. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem:D
2016. júl. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
attol fugg milyen mértékig mert azért én lánnyal szeretnék járni nem fiúval
2016. júl. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem vagy egyedül, kb ugyan ilyen vagyok és a legtöbb barátnőm is szóval aki szeret így fogad el :)) 16l
2016. júl. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon jó nem baj utálom azokat akik agyonra sminkelik magukat nem a sminktöl lesz valaki szép meg az öltözedtöl ha valaki alapból szép az igy is ugy is az lesz és ha a belsöt nézed minimális mértékig lehet a kinézetet de a belső a lényeges ha mindenkiben azt nézed akkor vagy jó én azt szeretem ha a belsőt nézik és hogy menyire tudd szeretni
2016. júl. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is imádok olvasni és sokan vágják a fejemhez miért olvasok ilyen sokat.Szerintem maradj önmagad és senki kedvéért ne változz meg!!!:D
2016. aug. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!