Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mik azok a tipikus csajos...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik azok a tipikus csajos dolgok, amit a lányok a pasijukkal művelnek? :D

Figyelt kérdés

Például:


- Lenyúlják a srác fél ruhatárát :D (elsősorban pulcsik, meg pólók is, én egy sapit is vadásztam)

- Lopnak a sült krumpliból (meg úgy akármiből)

- Ágy kisajátítása - szegény srác húsz körömmel kapaszkodik az ágy szélén, míg a csaj kényelmesen szétterül az ágyon, és az egész szituációról fogggalma sincs mert alszik mint a bunda


Még milyen hasonló dolgok vannak?


2016. jún. 6. 19:43
 1/7 anonim ***** válasza:
összejössz egy csajjal és megtudod :D
2016. jún. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy tipikus csajos dolog-e, de velem gyakran megcsinálta a volt barátnőm, hogy a kezemet takarónak meg párnának használta. (Azután meg szenvedhettem a tűszurkálós érzéssel és a zsibbadással.) Ha csak egymás mellett ültünk, a kezemet sokszor ellopta és játszadozott vele (az ujjaimat piszkálta, stb.), a hajamat szokta túrni, egyszer ki is sminkelt. (:D) Meg egyszer bevállaltam a javaslatára, hogy felvettem egy (neki) bővebb pólóját, ami nem kicsit szorított, alig jött rám és így nem próbálta többször rám tuszkolni a ruháit. (Szerencsére :D)
2016. jún. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hmm, megnézném hogy két csaj mit csinál az ágyban alvás közben :D (mármint, mindkettő területet akar és nem hagyja magát)


de lényeg:


Képregényhez kéne, aztán vagy megrajzolom vagy nem :D Szóval saját tapasztalat, sztereotípia, jöhet minden

2016. jún. 6. 20:09
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi kettes! :)
2016. jún. 6. 20:09
 5/7 anonim válasza:

ha valahová megy a lakásban rálépek a lábára,belekapaszkodok, és engem is vinnie kell

ha alszunk az egész plüsskészletet odakészítem az ágyba

2016. jún. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát a pulcsijait én is lopkodomxd

Ilyen amikor direkt az ölébe ugrok,hogy vigyen és muszáj vinnie, mert a puszi jutalom mindenkinek bejön.:D

2016. júl. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az én barátnőm a fél ruhataromat ellopta és nem hajlandó visszaadni.

Állandóan szeret játszani a hajjammal és a kezemmel...

És imád engem öltöztetni...

2016. júl. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!