Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire jelent hátrányt,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jelent hátrányt, hogy egy kicsit van rajtam felesleg?

Figyelt kérdés

Egy 16 éves fiú vagyok, 175 cm magas és 73 kg. Anno jártam focizni és akkor azért vékonyabb voltam csak térdszalag szakadás miatt abba kellett hagynom és azóta szedtem fel pár kilót.

Igyekszem lefogyni csak nagyon lassan megy. Van is egy lány az osztályomban aki már régóta tetszik de pont emiatt nem merek hozzá odamenni. Félek is hogy emiatt rosszul fog elsülni..


2016. júl. 3. 18:56
 1/2 anonim ***** válasza:
teso en ehhez 80 kilo is vagyok talan és rajtam is van felesleg de maximum 3 kilo mert az izomnak sulya van na fogyjal le hanem alakitsd at izomma jobban szeretik a csajok az izmosabb testet mint a palcikat ha latjak hogy izmos vagy pont le fogjak szarni hany kilo vagy :D mellesleg ha jo a dumad akkor is mindegy :D
2016. júl. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
annyira nem sok az a 73 nyugodj meg
2016. júl. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!