Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek biszexualis vagyok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek biszexualis vagyok?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok.Légyszives kiméljetek meg az olyan kommentoktól hogy: úristen,kicsi vagy meg,nem ilyenen kellene gondolkodnod,..

Nem csókolóztam,barátom sem volt.Kételkedem abban,hogy csak a férfi nemhez vonzódóm e.Olvasgattam pár választ,ebben az ügyben,hogy lehetsegés azért vonzódom a saját nememhez mert még nem voltam fiúval,meg csak menőségböl is.Már pár gondolatom is volt róla hogy lánnyal kipróbálni valamit.És aztán áttgondolni az egészet.Szerintetek mit csinálhatnék? Csak azért van ez mert nem voltam még fiúval?


2016. júl. 4. 15:41
 1/8 anonim válasza:
kiváncsi vagy..ez normális
2016. júl. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy az ilyen gondolatok normálisak. Nem biztos, hogy biszek vagy. Viszont a lányok kb 80%-ban vannak hajlamok a saját neméhez kötődően. Hidd el sok lány gondolkodik azon, hogy kipróbálná lánnyal még akkor is ha csak is a fiúkhoz vonzódik. Szerintem ne aggódj:)
2016. júl. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
44%

"Csak azért van ez mert nem voltam még fiúval?"

Nem... attól,hogy még nem volt barátod, még nem jelenti,hogy ezért egy lányt szeretnél magadnak.

Ez a "kíváncsi vagy" dolog hülyeség. Aki hetero, esze ágában sem lenne a saját nemére másképp tekinteni.


A leírásod alapján nem vagy biszex. Szó sem volt arról,hogy a lányokhoz vonzódsz, csak arról,hogy nem volt még barátod. A kettő között nincs kapcsolat.

Normális,hogy 14 évesen még nem volt senkid. Ezzel az erővel mindenki biszex lenne, akinek még nem volt hetero kapcsolata...

2016. júl. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

✋csapj bele en ugyanez vagyok csak fiuba:(((

16f

2016. júl. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy,kíváncsi.Ez ilyen korban teljesen normális.
2016. júl. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális :)
2016. júl. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Normális dolog.
2016. júl. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

3-as

végre valaki, aki szerint szintén hülyeség a "kíváncsi vagy" dolog

amúgy nem, valószínű nem vagy biszex

2016. júl. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!