Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mennyire elítélendő hogy fiú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire elítélendő hogy fiú létemre szeretek szopni?

Figyelt kérdés
Mióta lesz*ptam egy fiút azóta mindig kívánom.

2016. jún. 30. 16:55
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem senkinem semmi köze nincs hozzá.. Ne reklámozd és nem fognak ilyen miatt kötekedni veled azok akiknek ez üti az ingerküszöbét.
2016. jún. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
88%
Semennyire, csináld azt ami jól esik.
2016. jún. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim válasza:
87%
A legkevésbé sem. Ha fiú vagy és vonzódsz a fiúkhoz is, akkor ugyanúgy teljesen normális dolog ez, mint az, ha egy lány szeret szopni. Minél több érzékszervvel érezni valakit és örömet szerezni valakinek jó érzés, így pedig a kettőre egyszerre van lehetőség.
2016. jún. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!:)

Az a furcsa az egészben hogy a fiúkhoz nem vonzódom.Kicsit sem.Csak maga a pénisz vonz.De néha nagyon rámjön és nem tudok vele mit kezdeni.Erre meg senkit nem találok aki nem vár el többet mint hogy a számba vegyem a ....át.

2016. jún. 30. 17:10
 5/30 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem sem ciki. Ezt is ki kell próbálni.
2016. jún. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
87%
ezzel énis igy vagyok.. de olyat szeretnék mint az enyém, tiszta és szép
2016. jún. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
87%
Irjatok,segitek :)
2016. jún. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
84%
Én is kipróbáltam fiú létemre..először nagyon furcsa volt,de semmi rossz nincs benne..főleg a hármasokat szeretem,de ha nem,akkor is jó,meg tudom hogy utána engem is leszopnak
2016. jún. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
84%
#8 Hármas érdekelne engem is :P
2016. jún. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
82%

Nem kell hangoztatni, akkor nem fognak elítélni.

Én is szeretek szopni, akit már "leápoltam" az tudja (szerencsére van visszatérő "vendég), a többinek meg nem kell tudni róla :)

2016. júl. 1. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!