Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Belsőre bejön egy csaj,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belsőre bejön egy csaj, külsőre pedig undorodok tőle. Nagyon jóban vagyunk és ezt a barátságot nem szeretném azzal elrontani, hogy bejön nekem. Hogy felejthetném el érzelmileg?

Figyelt kérdés

2016. júl. 4. 18:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de nem teljesen tiszta a helyzet. El tudnád magyarázni kicsit részletesebben, mit szeretnél?
2016. júl. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Van egy csaj haverom, aki bejön belsőre. Viszont arcra nagyon nem. És mivel nem szeretném tönkre tenni a haverságot, ezért nem akarok érezni iránta semmit sem. Mert tudom, hogy ha összejönnék vele, akkor elég hamar a külseje miatt szétmennénk.
2016. júl. 4. 18:25
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Áh, értem!

Ez valamilyen szempontból rendes tőled. Nem sok mindent lehet erre mondani, azt hiszem, hogy leginkább a te tiszteletedre van szükség. A tudat, hogy egy barátod és nem akarod megbántani, elég kell, hogy legyen.

De ha annyira kedveled, akkor nem lehet, hogy idővel ne érdekeljen a külseje? Persze ha nem akkor nem, de szerintem nem árt elgondolkozni rajta.

2016. júl. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2016. júl. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Gondolkodtam rajta. Nem is zavar az, hogy molett, mert ilyennek született. De mondjuk azzal nem tudnék együtt élni, hogy mennyire zavar engem a mosolya vagy az, hogy furán tartja a száját. Tudom, gyerekes és nagyon apróság ez, de engem mégis zavar.
2016. júl. 4. 18:45
 6/13 A kérdező kommentje:
Ő 18, én 19 vagyok.
2016. júl. 4. 18:45
 7/13 Adelll ***** válasza:
100%
Ez tenyleg erdekes... Nekem ha bejon valaki belsore egy ido utan kulsore is tetszeni fog. Egyebkent Ha tudatositottad magadba h nem akarsz vele osszejonni egy ido utan mar nem fogsz ra ugy gondolni.keress mas lanyt aki bejon. De persze ezzel nem azt mondom h a masik lanyt hanyagold mert fontos a barsag:D
2016. júl. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Az egyik barátnője jön be külsőre, akit csak messziről nézek. És nem szívesen próbálkoznék meg nála, mert ha nem jönne össze, akkor az is lehetséges, hogy ők is vitatkoznának és az ő barátságuk is rámenne.
2016. júl. 4. 19:00
 9/13 anonim válasza:
100%
Én csak egy 69 éves nő vagyok, tehát nem értek a mai fiatalok szokásaihoz. Úgy látom, nagyon mélyen érző becsületes ember vagy. Arra bíztatlak, hogy ezt a becsületességet megőrizve a szívedre hallgass, és ne "agyalj" túl sokat. 18-20 évesen meg kell tapasztalni a szerelmet, próbálkozni kell, aztán amikor úgy érzed, hogy nincs tovább, akkor becsületesen el kell mondani, és megérteni a másik fájdalmát, aki még tovább szeretné a kapcsolatot. Tehát az a nagyon fontos, hogy ne legyél bunkó az esetleges szakításkor,vedd fel a telefont továbbra is, őrizd meg a barátságot. Ha az ő fájdalma nagyobb, és nem akar ezek után barátságot ápolni, akkor ez az ő döntése lesz, ezzel számolni kell. De egy kis idő múlva elmúlik ez a nagy fájdalom, és visszaállhat a baráti kapcsolat. Csak nem szabad véglegesen bezárni a kapukat egy sértéssel, bunkósággal. Neked és a lányoknak is túl kell élni egy-két csalódást, hogy felnőtt fejjel az igazi mellett meg tudjatok maradni hosszú távon. Az én fiam 35 éves, még nem találta meg az igazit, de minden régi kedvesével továbbra is baráti kapcsolatot tart fenn,pl. megy segíteni a költözéskor, leülnek egy presszóba beszélgetni.
2016. aug. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hogyan lehet nem szép egy mosoly? :D
2016. okt. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!