Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 16 éves lány vagyok és nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves lány vagyok és nagyon bejön egy 28 éves srác mit tegyek?

Figyelt kérdés
Apa egyik barátjának a fiáról van szó. Nagyon tetszik az egész kisugárzása, ugyan az az érdeklődési körünk(zene, stílus stb..) Kb 1 éve szakított a barátnőjével és nagyon maga alatt van még mindig. Nem tudom mit tegyek merjek lépni, vagy túl sok a korkülömbség? (ha lépek akkor mit tegyek?)

2016. máj. 7. 22:00
 1/9 anonim ***** válasza:
30%
szerintem döntsd el te mit akarsz ne 1 idegen mondja meg hogy mit csinálsz hallgass a szívedre
2016. máj. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%

Ebben a korban ez a korkülönbség nagyon sok....

Meg eleve nevetséges,hogy egy 16 éves(kis)lány majdnem 30 éves férfival akar kikezdeni.....

Mikor jön már meg az eszetek?

2016. máj. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%

Hova akarsz lépni?

Jobb esetben jó kiröhög, rosszabesetben kihasznál és megdug

2016. máj. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Thomika20 ***** válasza:
91%

Ha apád nem szólna érte semmit, és a srácnak is szimpatikus vagy akkor hajrá. Próbáld meg. Veszteni nem vesztesz vele semmit. A sok tetű csak azért sír, mert nem ők dughatnának téged. Holott a saját korosztályod sokkal undorítóbb mint a felnőtt.

Attól mert felnőtt a srác, 35 éves korig nyugodtan várhat bárki a gyerek vállalással, bő 8 évet simán várhat bárki, ha nem annyira fontos neki, hogy fiatalon akarjon gyereket.

Egy 8 év a te esetedben: 24 éves lennél. Már 24 évesen bőven szülhetsz gyereket.

Attól, hogy 16 éves vagy, ezektől a beszólásoktól, hogy mindenkinek ki kell élnie magát, meg stb, szerintem baromság. Egy pasi mellett is járhatsz bulizni, egy ilyen korúval is érezheted magad jó, sose adj mások véleményére.

Rengeteg veled egy korú csaj van, aki szarik a korra.

Őszintén szólva jól teszik. Mert a kor csak egy szám.

Rengeteg kapcsolat megy szét fiatal korban, ha egy korosztályban vannak az emberek. Mert később lehet nem úgy alakulnak a dolgok, ahogy terveztek közösen és viszlát szerelem.

De egy felnőtt többnyire dolgozik, már van valami háttere. És ha apád kedveli a barátod fiát, akkor még akár jó pont is lehet.

És hidd el, hamarabb akar megdugni egy veled egykorú, mint egy felnőtt. Normálisabb esetben, nekünk nem a létfontosságunk a szex.

Én is ennyi vagyok, 28 leszek holnap és nem a szex fontos nekem. Persze, ki ne vágyna rá, de ha már lenne alkalmam egyáltalán találni magamnak valakit, akkor kivárnám hogy mi lesz belőle, nem akarnék bele ugrani a közepébe.

Szóval hajrá!

A sok kis hülye, meg sírjon már máshol! Mert eskü, csak az a bajotok, hogy nem lenne szerencsétek hozzá!

Azért legyen saját korúval, hogy aztán jól kihasználjátok és 5-10 év múlva 40 éves faszival akarjon lenni?

Grat!

2016. máj. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
49%
Óvatosan vele. Előttem szóló, pedig túl rendes és jóhiszemű. Sajnos sok az olyan aki kihasználja a fiatalabb lányokat.
2016. máj. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Thomika20 ***** válasza:
100%
Ezt elismerem! De annyira törvényszerűen mindenkire rámondjátok hogy kihasználná a lányt, azért nem mindenki szemét.
2016. máj. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Thomika20 ***** válasza:
100%

Amúgy meg nagyon sok felnőtt, úgy élt gyerekként hogy elnyomásban, bántották ok nélkül. Nyuszi volt emberekkel beszélgetni.


Pl az én esetembe is ez volt. Mindenki rám volt szállva, mert nem olyan ruhákba jártam. Nem tudtam senkivel beszélgetni jókat, mert visszahúzódó voltam.

Elmenekültem már gyerekként is a játékok világába, meg se próbáltam megérteni a környezetemet, hogy mit szeretnek, mit nem szeretnek.

Elkezdtem animéket nézni, egyszerűen imádom őket. Tuti nem állnék le senki kedvéért róluk.

Nem jártam ki bulizni, nem alkoholizálok. Nem drogozok. Viszont mivel nem tudtam beilleszkedni és nem is olyan dolgok érdekelnek, vagy kötnek le engem mint a normális felnőtteket, nekem pl nem jönnek be a velem egykorú nők. Lányok. Nekem egy lány 25 év felett minősül már nőnek.

De valahogy 20 év fölött nem kellene senki. Tudom, hogy két külön világ vagyok hozzájuk képest.

16 felett kezdenék lányokkal már maximum.

Mindenki vágyik törődésre, szeretetre. Speciel gyereket nem akarok. Se most, se nagyon később se, ha csak fel nem nőnék agyilag.

2016. máj. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
9%

Idősebbet nem találtál?

Imádom, mikor a sok kis 16 körüli picsusz 30 körüli férfiakra vágyik.

Nem tanítottak meg a normákra.

Sajnálom.

2016. máj. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én 30 éves leszek és a barátnőm meg 17 lesz most júliusban.

A kapcsolatunk - de ezt párszor már leírtam itt-ott gyakorin, másfél éve kezdődött és egy éve leszünk most május 31.-én együtt.

Eddig hozzá teszem csak csók volt, a pettinget is most kezdtük alig két hete (igaz ő szűz volt addig, de már tovább nem bírta, hiába egyeztünk meg, hogy 18. szülinapjáig szeretne érintetlen maradni - hát nem sikerült), így nem szexkapcsolat a miénk, hanem párkapcsolat.

Szeretjük, tiszteljük egymást.


És itt megjegyzem, nekem se kocsim, se jogsim, se motorom, se lakásom (egyedül élek albérletben és a fizetésem is a fenntartásomra elég - így a párom elfogad szegényen is)

2016. máj. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!