Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyi idő után azt mondta...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyi idő után azt mondta hogy szeret. Meneküljek?

Figyelt kérdés

Alig pár napja ismerek egy srácot, akivel egy buliban ismerkedtünk meg. Igaz hogy akkor eléggé összemelegedtünk, ölelgettük egymást, egész végig együtt voltunk, beszélgettünk, és elcsattant pár csók is. Igazából külsőre annyira nem tetszik a srác, de nagyon jól éreztem magam vele, aranyos volt velem és látszott rajta hogy igazán érdeklem, ő nem olyan pasi aki csak megfektetni akar.

Nem rég találkoztunk másodjára is, és mondta, hogy úgy érzi mintha már ezer éve ismernénk egymást, mintha mindig is engem keresett volna. Mondta, hogy azóta az este óta csak rám tudott gondolni, olyan jól érezte magát velem.

Én valahogy nem teljesen éreztem ugyanezt mint ő, de úgy voltam vele hogy aranyos hogy ilyeneket mond, ő biztos megbecsülne és szeretne, hiába nem helyes, adnék neki egy esélyt, hátha belé szeretek és ő boldoggá tesz majd. Aztán egyre többször magához ölelt, nagyon sokszor próbált megcsókolni, és ez nekem már kicsit sok volt... Aztán a végére azt mondta nekem, hogy szeret. Konkrétan alig bírtam szóhoz jutni, csak annyit mondtam neki hogy szerintem ő sem érezheti ezt még, korai ilyet mondani.


Én tényleg ilyen pasira vágyom, aki megbecsül és szeret.. De ez eléggé sok volt nekem, és inkább éreztem ezt az egészet taszítónak mint jónak. És nem tudom mi legyen.:/


Megbántani nem akarom, nagyon rendes srác, de alig ismerjük egymást és úgy érzem picit hogy ez nem működne köztünk. Aranyos velem de nekem ez sok volt. Meneküljek? És hogyan tegyem, hogy ne bántsam meg annyira?


Rosszul érzem magam emiatt eléggé..:(


18/L 18/F



2016. júl. 4. 23:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%
ne menekülj hanem szeresd te liba
2016. júl. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
2 találkozás után hogy? És mit képzelsz hogy lelibázol? Nem is ismersz te élettelen...
2016. júl. 4. 23:56
 3/18 anonim ***** válasza:
46%

A liba az finom :3

Hát nézd lehet, hogy csak nagyon vágyik a szeretetre :S.. de az is lehet, hogy őrült, mint én .-.

17F

2016. júl. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez nekem is sok lenne, és én tapintatosan megmondanám hogy ez egy kicsit sok így.

16L

2016. júl. 5. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
56%
a lány társadalom itt sír hogy nem talál egy rendes pasit te meg találsz egy egészen normálisat es eldobnad? nem azt mondom hogy jöjj össze vele hanem hogy adj neki egy esélyt mond meg neki hogy ez így neked gyors vegyen vissza és adj neki egy esélyt hogy megismerjen es te is őt
2016. júl. 5. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsó kettőnek. :) Így is lesz.
2016. júl. 5. 00:21
 7/18 anonim ***** válasza:
91%

van olyan, hogy meglátni és megszeretni - tapasztalat...

Shakespeare drámákban is úgy jön a szerelem, mint a villám lesújt - csak néznek, mi történt?

2016. júl. 5. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
A dráma nem valóság! És ha menekülsz vonattal menj, mert az olcsóbb a repülő gyors de drága és a futásban elfáradsz.
2016. júl. 5. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%

"Alig pár napja ismerek egy srácot, akivel egy buliban ismerkedtünk meg. Igaz hogy akkor eléggé összemelegedtünk, ölelgettük egymást, egész végig együtt voltunk, beszélgettünk, és elcsattant pár csók is. "

Elmondanád,hogy miféle lány vagy te? Mennyire tartod te magad? Annyira,hogy minimális ismeretség után smárolsz egy buliban? Én az ilyen pi.csákat kinevetem :)


Én menekülnék. Néhány nap alatt nem lehet senkit megszeretni. Jókora kamus lehet a srác.


18 évesen ilyen kevés eszet.

2016. júl. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Ha 2 ember jól érzi magát együtt, és úgy alakul, miért ne csókolózhatnának? Ez nem "szabály", hogy az xy találkozás után "szabad" csak, hanem szerintem akkor, amikor úgy hozza a pillanat.

Akkor mondhatnál el r*binek, ha széttettem volna a lábam, vagy ha több pasival kavarogtam volna. Mert szerintem a r*b*ncság az itt kezdődik. Te pedig ha leugranál az intelligencia szintedről az egodra, valószínűleg szörnyet halnál. :) Mert miféle ember az, aki ilyen kevés szövegből elítél valakit r*b*ncnak, úgy, hogy nem is ismeri és fogalma sincs semmiről igazaból. Jó sok buta és bunkó ember van, mindegy, már megszoktam. :)


Egyébként ez az első alkalom, hogy ilyen kevés idő alatt már így összehangolódtam valakivel. Nagyon régen volt már párom, és mivel vele nagyon jól éreztem magam, elcsattant pár csók. Ennyi.

2016. júl. 5. 15:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!