Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ez a helyzet?

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok, es a szulinapi bulimon iszogattunk a barataimmal, és le akartam feküdni az egyik legjobb lanybaratommal... Akkor persze elkuldott, es azelott se volt sose ez téma. De valahogy az eset óta teljesen józanul is ezt akarom, pedig eddig sosem volt ilyen. Szerelmes vagyok, vagy csak hülye, vagy meg mindig másnapos (3 napja volt)?

2016. júl. 5. 10:55
 1/6 anonim ***** válasza:
49%

Ülj le egyes.

A botoddal gondolkodsz .-. , döntsd el, hogy tetszik-e és ha igen, akkor hívd el randizni.

2016. júl. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Picit szarul fogalmaztam, az eset óta kb csak rajta gondolkodom... Es mar 3 napja ez van ugyhogy sokat nem segitene, ha csak leulok, es gondolkodom...
2016. júl. 5. 11:30
 3/6 anonim válasza:
Hívd el randizni. Aztán lesz ami lesz, még összejöhet.
2016. júl. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Minek hívja randizni? Ezt elba.szta. Normális lány ezek után nem menne el randira.....

Igen,gáz ez a helyzet. Meg kell tanulnod bánni a lányokkal.

2016. júl. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csak részeg voltál, és azért néztél rá olyan szemmel. Aztán most, hogy így is láttad, nehéz feldolgozni. Idővel elmúlik, de ha nem, akkor próbáld meg randira hívni.
2016. júl. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia lány vagyok, az én legjobb fiú barátom is feltette részegen ezt a kérdést, hogy szexelünk e, nyilván német mondtam, még tudtam, hogy eddig ez nem volt téma, de másfél héttel később azt mondta, (már sokadszorra) hogy sajnálja még mindíg amit mondott akkor, én csak nevettem és mondtam, hogy semmi gond! De folytatta, hogy ez valami tudatalatti nála, mert bejövök neki, stb, és elhívott randira, én meg nagyon is szerelmes vagyok belé már jó ideje, most meg együtt vagyunk. Jól is elsülhet! 18/L és 19/F
2016. júl. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!