Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gond van (? ) Újjabb fura helyzet

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gond van (? ) Újjabb fura helyzet

Figyelt kérdés

Nos van egy srác aki nekem nagyon tetszik és szerintem én is neki

És ma félrehívtam egy kicsit beszélgetni mert hát kérdezgettem tőle 1-2 őt suilijával kapcsolatosan meg ilynenek

És aztán kiderült h neki szaladnia kéne és hát elbúcsúztunk és entünk el

És most este írtam neki h ne haragudjon h feltartottam és írtam azt h ha valahonnan késett meg ilyenek azt nem tudnám e valahogyan kiengesztelni

Ez nem túl KURVÁS????

Lécci segítsetek:(



2016. ápr. 25. 23:09
 1/6 heyitsadrii ***** válasza:
54%

Szia!

Jaj te lany,dehogy az.Ez szerintem egy kis teszt,hogy a sracnak milyen szandekai vannak veled kapcsolatban.Ha a srac normalis,nem kihasznalja a lanyokat es van egy kis esze ahhoz,hogy felfogja nem arra gondoltal,meg te nem vagy olyan akkor maximum felreerti es eloszor kinos (neki) majd vicces lesz a szitu.Szerintem minden oke lesz,es mondjuk elhiv valahova vagy hasonlok.( Jo,oke,nem filmben vagyunk,de nagyon illene ez ide.😃) Te csak kedves probaltal lenni,ne izguld tul,tudom,hogy nagyon tetszik neked ez a fiu,de keep calm,mint mar emlitettem, ugy is minden jo lesz.:)

Hajra,remelem osszejon,majd irj mi volt!:)

2016. ápr. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
hát ha ezzel nem testi szolgáltatásaidat ajánlottad fel neki akkor szerintem teljesen rendben van :D
2016. ápr. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért lenne ez KURVÁS?
2016. ápr. 26. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Látta és nem válaszolt:( Ezért félek h mit gondolhat
2016. ápr. 26. 07:02
 5/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy ő is töpreng.

Kicsit hagyd békén.

2016. ápr. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem az. És ahogy az egyik hozzászóló írta, most valószínűleg töpreng a válaszon. Vagy még nem is olvasta, amit írtál neki. Nekem egyszer egy hasonló szituban olyan sokáig gondolkodott a srác a válaszon, hogy végül nem írt semmit 😁 pár hét múlva megkérdeztem, hogy mi történt, és bevallotta, hogy az ő bénázása van mögötte.
2016. ápr. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!